6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Falling Skies" z zamówieniem na 4. sezon. "Under the Dome" w drugim tygodniu emisji wciąż trzyma się nieźle. Trwają prace nad spin-offem "Breaking Bad". A oprócz tego "The Bridge", "S.H.I.E.L.D.", "Switched at Birth".

1. TNT zamawia 4. sezon "Falling Skies". Stacja TNT ogłosiła, że "Falling Skies" wróci w przyszłym roku z 4. sezonem, który będzie liczył 10 odcinków.

2. Trwają prace nad spin-offem "Breaking Bad". Serial o prawniku Saulu Goodmanie ma dużą szansę powstać. Vince Gilligan w rozmowie z The Wrap mówi, że prace ruszyły pełną parą. Twórcą postaci Saula jest Peter Gould i to on będzie showrunnerem serialu, jeśli ten powstanie. Na razie nie wiadomo, czy będzie to serial z odcinkami godzinnymi czy półgodzinnymi - sprawdzane są obie opcje. Na pewno w serialu będzie mnóstwo humoru. Wciąż też nie zdecydowano, czy będzie to prequel czy sequel "BB". Giancarlo Esposito wyraził zainteresowanie zagraniem w nowym serialu i Gilligan nie miałby nic przeciwko.

3. "Under the Dome" ze spadkiem, ale wciąż nieźle. 11,81 mln/2,8 Amerykanów zobaczyło 2. odcinek serialu na podstawie książki Stephena Kinga. To całkiem spory spadek w porównaniu z zeszłym tygodniem (13,53 mln/3,3), ale w tym akurat przypadku ma z czego spadać. The Huffington Post już pisze, że "Under the Dome" może zmienić amerykańską telewizję - do tej pory latem w stacjach ogólnodostępnych nie było niczego.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Bridge". Serial jeszcze nie zdążył zadebiutować, a już mamy zdjęcia z 4. odcinka ("Maria of the Desert").

5. Czarny billboard "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". EW prezentuje billboard "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.", na który można się natknąć w USA. Jak widać, jest on czarny i minimalistyczny.

6. Joey Lauren Adams w "Switched at Birth". Znana z filmu "W pogoni za Amy" Joey Lauren Adams pojawi się w "Switched at Birth" gościnnie w dwóch odcinkach jako mama Nikki. Twórczyni serialu, Lizzy Weiss, wrzuciła na Twittera zdjęcie Joey z Lucasem Grabeelem, który gra Toby'ego.

REKLAMA