8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Słaba oglądalność "Luthera" po powrocie, kiepsko radzą sobie też "The Killing" i "True Blood". "Sherlock" jedzie na Comic-Con. "Bunheads" ma szansę na powrót, ale nie jest to duża szansa. A oprócz tego "Modern Family", "Dexter", "Skandal".

1. Słaba oglądalność "Luthera" po powrocie. To duże zaskoczenie: "Luther" wrócił po dwóch latach i zaliczył rekordowo słabą oglądalność. Pierwszy odcinek 3. sezonu obejrzało 5 mln Brytyjczyków, 600 tys. mniej niż finał 2. sezonu. Była to najgorzej oglądana premiera sezonu "Luthera" w historii. Tutaj przeczytacie naszą recenzję odcinka.

2. "Sherlock" jedzie na Comic-Con. EW donosi, że na tegorocznym Comic-Conie w San Diego zaprezentuje się "Sherlock". Niestety, przyjadą tylko Steven Moffat i Mark Gatiss, aktorów nie będzie. Poza tym EW pisze, że serial wróci w 2014 roku, ale chodzi tu oczywiście o amerykańską datę powrotu. Brytyjskiej daty premiery nowej serii "Sherlocka" wciąż nie znamy, ale możliwe, że będzie ona jeszcze w tym roku.

3. "True Blood" też nie ma dobrej oglądalności. 3,9 mln widzów to jak na "True Blood" słaby wynik (za dobrych czasów bywało ponad 5 mln), który każe zapytać, czy serial przypadkiem nie zbliża się już do końca. Bardzo słabo wypadło również "The Killing" - 1,37 mln/0,4. Czy AMC zamówi 4. sezon?

4. Kolejny odcinek "The Killing" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x07 ("Hope Kills").

5. Czy "Bunheads" ma szansę powrócić? Vulture zastanawia się, jakie będą dalsze losy "Bunheads", o którym od miesięcy nie słychać ani słowa. Serial chwalili krytycy, ale oglądalność była niestety kiepska. I nadal wypada słabo przy nowościach ABC Family - "The Fosters" i "Twisted". Trudno powiedzieć, jaka będzie decyzja stacji ws. "Bunheads", ale Vulture twierdzi, że może zostać ona podjęta w tym miesiącu.

6. Czy będzie ślub w "Modern Family"? Od niedawna chodzą słuchy, że Cam i Mitchell mogą wziąć ślub w "Modern Family". Co na to Jesse Tyler Ferguson? Aktor powiedział w Zap2It, że taka możliwość jest i wszystko znajduje się w rękach scenarzystów. Czyli wiemy, że nic nie wiemy.

7. Kerry Washington wzięła ślub w tajemnicy przed światem. Gwiazda "Skandalu" i jej chłopak, gracz NFL Nnamdi Asomugha wzięli ślub w zeszłym tygodniu w Idaho. Media dowiedziały się dopiero po fakcie.

8. Jeszcze jedno zdjęcie Dextera. Pojawiło się kolejne zdjęcie promocyjne 8. sezonu "Dextera". Całkiem niezłe, zresztą.

REKLAMA