5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

Nowe postacie w "Pamiętnikach wampirów" i "The Walking Dead" (spoilery!). Chyler Leigh zagra w serialowej wersji "Taxi". Zdjęcia zza kulis oficjalnej sesji 2. sezonu "Arrow". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Nowe postacie w "The Walking Dead". Michael Ausiello donosi, że w 4. sezonie "The Walking Dead" pojawi się kilka nowych postaci: Laura, samotna matka i była pielęgniarka, która nie jest tak silna, jak wygląda na początku; Melody, zwyczajna dziewczyna w wieku dwudziestu kilku lat, i Don, który jest prawie jak Hershel, tylko więcej marudzi.

2. W "Pamiętnikach wampirów" też będą nowe twarze. Michael Ausiello informuje również o nowych postaciach w "Pamiętnikach wampirów". Caroline w college'u spotka Jessego, seksownego, inteligentnego i słodkiego starszego chłopaka. Pojawi się też Megan, która na imprezie w stylu lat 50. w Mystic Falls spodoba się Jeremy'emu, i Nadia, którą spotkają w Pradze Matt i Rebekah.

3. David Fynn w "Undateable". David Fynn dołączył do obsady komedii "Undateable". Zagra geja o imieniu Brett, który zawsze potrafi znaleźć coś, co mu się nie podoba w mężczyznach. Fynn zastąpi w tej roli Matthew Wilkasa.

4. Chyler Leigh zagra w serialowej wersji "Taxi". Chyler Leigh zagra w nowym serialu "Taxi: Brooklyn South", opartym na serii filmów Luca Bessona. Zagra nowojorską policjantkę, która będzie współpracować z pochodzącym z Francji taksówkarzem. Produkcja serialu niedługo się rozpocznie.

5. Nowe fotki zza kulis "Arrow". A na zdjęciach Emily Bett Rickards (Felicity) i Stephen Amell (Oliver).