5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś w południe

Aktorka z Broadwayu pojawi się w lipcu w "True Blood". Romola Garai zagra w thrillerze szpiegowskim BBC. Jeden z twórców "Once Upon a Time" zdradził tytuł premiery 3. sezonu. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Z Broadwayu do "True Blood". Valarie Pettiford, która na co dzień gra na Broadwayu, pojawi się w dwóch odcinkach 6. sezonu "True Blood" (po raz pierwszy w tym z 28 lipca). Szczegóły dotyczące jej roli nie zostały podane.

2. Romola Garai w thrillerze szpiegowskim BBC Two. Znana z "The Hour" Romola Garai pojawi się w 90-minutowym thrillerze BBC zatytułowanym "Legacy" (opartym na powieści Alana Judda). Akcja będzie dziać się w czasach zimnej wojny, w Londynie lat 70. Głównym bohaterem będzie Charles Thoroughgood z MI6, który odkrywa niepokojącą prawdę o przeszłości swojego ojca.

3. Pilot "Camp" na zdjęciach. Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z pilota "Camp", który zostanie pokazany w NBC 10 lipca.

4. Robbie Amell w "The Tomorrow People". Czyli kolejne zdjęcie zza kulis od stacji CW.

5. Tytuł premiery 3. serii "Once Upon a Time". Adam Horowitz, jeden z twórców "Once Upon a Time", zaprezentował fanom stronę tytułową scenariusza premiery 3. sezonu. Tytuł odcinka to "The Heart of the Truest Believer".

REKLAMA