6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś w południe

Sam Heughan negocjuje główną rolę w serialu "Outlander". Yvette Nicole Brown pojawi się w "Psych". Penny umawia się z Supermanem. A oprócz tego "Falling Skies", "Under the Dome", "Longmire".

1. Sam Heughan zagra główną rolę w "Outlanderze"? Deadline podał nie do końca sprawdzoną informację, że Sam Heughan będzie grał jedną z głównych ról męskich w nowym serialu Starz, "Outlander", którego twórcą jest Ron Moore. Informację podała początkowo stacja Starz na Twitterze, ale się z niej wycofała. Prawdopodobnie chodzi po prostu o to, że negocjacje kontraktu aktora jeszcze trwają. "Outlander" to serial oparty na książkach fantasy Diany Gabaldon. Główną bohaterką będzie Claire, pielęgniarka opiekująca się rannymi podczas II wojny światowej, która przenosi się do 1743 roku i poślubia szkockiego wojownika. Jednocześnie ma męża w drugim, współczesnym świecie.

2. Zdjęcia z nowego odcinka "Falling Skies". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 3x07 ("The Pickett Line").

3. Yvette Nicole Brown w "Psych". Znana z "Community" aktorka wystąpi gościnnie w jednym odcinku 8. (i prawdopodobnie finałowego) sezonu "Psych". Szczegółów dotyczących jej roli na razie nie ujawniono.

4. Penny umawia się z Supermanem. BuzzFeed prezentuje zdjęcia Kaley Cuoco i Henry'ego Cavilla, którzy ponoć są razem. Niektórzy uważają, że to ustawka.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Longmire". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x07 ("Sound and Fury").

6. Kolejny odcinek "Under the Dome" na zdjęciach. Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z odcinka "Outbreak" (1x04).

REKLAMA