5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"True Blood" (Fot. HBO)

"True Blood" (Fot. HBO)

Mare Winningham w "Under the Dome". Rocznicowy "Doktor Who" ostatnim programem BBC w 3D. Całe mnóstwo powodów, dla których warto oglądać dalej "True Blood". A poza tym ogórki, ogórki i jeszcze więcej ogórków.

1. Mare Winningham w "Under the Dome". Mare Winningham pojawi się w sierpniu w "Under the Dome" w roli Agathy, kobiety, która powita ciepło Wielkiego Jima w domu, którym się opiekuje. Ale szybko okaże się, że jej pobudki są bardziej skomplikowane.

2. Dallas Roberts w "Unforgettable". W 2. sezonie "Unforgettable" pojawi się Dallas Roberts w ważnej roli. Tutaj znajdziecie zdjęcie promocyjne z nim w roli głównej.

3. Teaser z Twittera dla fanów "Castle". Właściwie nic tu nie ma, ale dobrze wiedzieć, że scenariusz już powstaje.

4. BBC rezygnuje z 3D. Rocznicowy odcinek "Doktora Who" będzie ostatnim programem, jaki brytyjskie BBC wyemituje w technologii 3D. Widowiska w trójwymiarze po prostu nie cieszyły się wielką popularnością.

5. Powody, dla których wciąż warto oglądać "True Blood". Fabuła, rozwój postaci, dialogi, aktorstwo? Taaaak... BuzzFeed prezentuje 24 dobre powody, dla których warto dalej oglądać "True Blood".