6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

Miły powrót do "How I Met Your Mother" (spoiler). Nowe postacie w "Glee". Ekipa "Gry o tron" już wróciła do pracy. A oprócz tego "Rizzoli & Isles", "Sleepy Hollow", "Suits".

1. Wayne Brady wraca do "How I Met Your Mother". Na weselu Barneya i Robin pojawi się Wayne Brady, czy serialowy brat Barneya, James. Ostatnio widzieliśmy go w serialu w 2011 roku.

2. Nowe postacie w "Glee". Spoiler TV donosi, że w 5. sezonie "Glee" pojawią się cztery nowe postacie powracające: Ruby, Henry, Julie i Ryana.

3. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Rizzoli and Isles". Tutaj znajdziecie fotki z odcinka "Killer in High Heels" (4x04), a tutaj - "Dance with the Devil" (4x05).

4. Już ruszyły zdjęcia do 4. sezonu "Gry o tron". W poniedziałek w Irlandii Północnej ruszyły zdjęcia do 4. sezonu "GoT". Również latem rozpoczną się zdjęcia w Chorwacji i Islandii.

5. Kolejny odcinek "Suits" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 3x02 - "I Want You to Want Me". Nie zabraknie w nim znanej z "Gry o tron" Michelle Fairley.

6. Plakaty promujące "Sleepy Hollow". Pojawiły się dwa plakaty, promujące jesienną nowość FOX-a, "Sleepy Hollow", na Comic-Conie. Tutaj zobaczycie drugi.