7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Summer Glau przeciwniczką głównego bohatera "Arrow". Damon Wayans Jr. ma wrócić do "New Girl". Cote de Pablo odchodzi z "NCIS". Lisa Edelstein pojawi się w "Castle". A oprócz tego informacje dotyczące "The Good Wife", "Glee", "The Originals". Uwaga, dużo spoilerów w tekście.

1. Summer Glau przeciwniczką głównego bohatera "Arrow". W 2. sezonie "Arrow" pojawi się Summer Glau. Zagra Isabel Rochev, piękną i niebezpieczną wicedyrektor w firmie, która chce przejąć Queen Consolidated. Jej nazwisko pojawia się na liście ojca Olivera.

2. Damon Wayans Jr. ma wrócić do "New Girl". Po tym jak skasowano "Happy Endings", Damon Wayans Jr. znów jest bez pracy. I jak donosi TVLine, jest bliski podpisania kontraktu, który pozwoli mu powrócić do "New Girl" w 3. sezonie. Przypomnijmy, aktor pojawił się w pilocie jako Coach (Trener), ale na tym jego przygoda z serialem się skończyła. W 2. odcinku widzowie zostali poinformowani, że się wyprowadził. W "New Girl" pojawił się za to Winston (Lamorne Morris). Na razie nie wiadomo, w ilu odcinkach wystąpi Wayans, jeśli wróci.

3. Jeffrey Tambor w "The Good Wife". Znany z "Arrested Development" Jeffrey Tambor pojawi się w premierze 5. sezonu "The Good Wife". Zagra sędziego w sprawie związanej z karą śmierci.

4. Cote de Pablo odchodzi z "NCIS". Cote de Pablo opuszcza obsadę "NCIS". Zobaczymy ją jeszcze w premierze 11. sezonu, ale na tym koniec. Twórcy serialu obiecali, że historia Zivy będzie miała satysfakcjonujące dla widzów zakończenie.

5. Lisa Edelstein w obsadzie "Castle". W 6. sezonie "Castle" będziemy oglądać Lisę Edelstein, która zagra Rachel McCord, twardą, świetnie wyszkoloną agentkę FBI, mającą duży związek z decyzją Kate z końcówki 5. serii (tu jej zdjęcie z planu). Tymczasem tutaj znajdziecie mnóstwo nowych zdjęć z planu "Castle". Uwaga, jest tam duży spoiler. Ale na tym nie koniec - tutaj możecie przeczytać kawałeczek nowego scenariusza.

6. Adam Lambert w "Glee". Znany z programu "American Idol" Adam Lambert pojawi się w 5. sezonie "Glee". Potwierdził to już na Twitterze Ryan Murphy.

7. Claire Holt na nowej grafice promującej "The Originals". Czyli kolejny prezent od CW.

REKLAMA