7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Ważne postacie w "Dwóch i pół" i "Revenge" (spoilery!). Rosyjska modelka z rolą w "Pamiętnikach wampirów". Anne Heche rywalką głównego bohatera "The Michael J. Fox Show". A oprócz tego "Elementary", "Wayward Pines", "Once Upon a Time".

1. Olga Fonda w "Pamiętnikach wampirów". Rosyjska modelka Olga Fonda zagra w 5. sezonie "Pamiętników wampirów" piękną i nieustraszoną Nadię, która szuka zemsty. Bohaterka po raz pierwszy zostanie przedstawiona w odcinku z 10 października. Spotkamy ją wraz z Mattem i Rebekah w barze w Pradze.

2. Anne Heche w "The Michael J. Fox Show". Anne Heche pojawi się w większości odcinków 1. sezonu "The Michael J. Fox Show". Zagra Susan Rodriguez-Jones, nową prezenterkę w telewizji, do której wraca główny bohater po pięciu latach przerwy spowodowanej walką z chorobą Parkinsona. Ostra, bystra i twarda Susan już kiedyś była jego rywalką, kiedy pracowali razem na Florydzie.

3. Co się dzieje na planie "Elementary"? Już ruszyły zdjęcia do 2. sezonu "Elementary". Tutaj znajdziecie pierwsze fotki.

4. Justin Hartley w "Revenge". W 3. sezonie "Revenge" pojawi się Justin Hartley w roli Patricka, dawno niewidzianego syna Victorii. Zobaczymy go przynajmniej w kilku odcinkach.

5. Giancarlo Esposito ponownie w "Once Upon a Time". Giancarlo Esposito powróci na początku 3. sezonu "Once Upon a Time", ale na razie nie wiadomo, w jakiej postaci (grał do tej pory Sidneya Glassa, Magiczne Lustro i Dżina).

6. Carla Gugino w "Wayward Pines". Carla Gugino pojawi się w limitowanym serialu FOX-a, "Wayward Pines", zamówionym na przyszłe lato. Produkcja, której twórcą jest M. Night Shyamalan ("Szósty zmysł"), oparta będzie na książce "Pines" Blake'a Croucha. Serial ma być thrillerem, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje. Do miasteczka Wayward Pines w Idaho przybywa agent Secret Service Ethan Burke (w tej roli Matt Dillon), po to by odnaleźć dwóch zaginionych agentów federalnych. Ale zamiast odpowiedzi znajduje tylko więcej pytań. Gugino zagra Kate Hewson, byłą dziewczynę i partnerkę głównego bohatera z pracy.

7. Córka Charliego w "Dwóch i pół". Jako że Angus T. Jones będzie pojawiał się rzadko w "Dwóch i pół", poznamy nową postać - Jenny, córkę Charliego Harpera, która ma 21 lat, właśnie przyjechała z Nowego Jorku i, jak napisał serwis E! Online, "lubi wszystko to, co lubił jej tata, w tym dziewczyny". Na razie jeszcze roli nie obsadzono, wiadomo tylko, że córka Charliego ma być "piękna i seksowna".

REKLAMA