8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" po śmierci Cory'ego Monteitha. Nowe postacie w "Bates Motel". Leighton Meester zastąpiona w filmowej "Veronice Mars". A oprócz tego "The White Queen", "Person of Interest", "Castle".

1. Cory Monteith w ostatnim wywiadzie i wspomnieniach dziennikarzy. E! Online przypomina ostatni wywiad zmarłego aktora - Cory pojawił się na czerwonym dywanie 8 lipca, po opuszczeniu odwyku. Towarzyszyła mu Lea Michele. Mówił dziennikarzom, jak bardzo się cieszy, że wkrótce wraca na plan "Glee". W innym artykule E! zebrało wspomnienia dziennikarzy z wywiadów z Corym. Okazuje się, że wszyscy uważali go za zwyczajnego, sympatycznego chłopaka, z którym bardzo dobrze się rozmawiało.

2. Co zrobić z serialem, kiedy aktor umiera? Pajiba przypomina, jak różne seriale - m.in. "The West Wing", "Dallas", "NewsRadio" - poradziły sobie ze stratą aktorów.

3. Leighton Meester nie pojawi się w filmowej "Veronice Mars". Leighton Meester nie powróci z "Veronice Mars", bo grafik jej nie pozwala. Rolę Carrie Bishop zagra Andrea Estella, wokalistka Twin Sisters. Poinformował o tym Rob Thomas, twórca "Veroniki".

4. Jeszcze jedno zdjęcie Lisy Edelstein z planu "Castle". W premierze 6. sezonu "Castle" pojawi się Lisa Edelstein. Tutaj zobaczycie nowe zdjęcie z planu serialu.

5. Na planie "Person of Interest". W zeszłym tygodniu aktorzy wrócili na plan "Person of Interest", tutaj znajdziecie zdjęcie zza kulis.

7. Nowe postacie w "Bates Motel". TVLine donosi, że w 2. sezonie "Bates Motel" pojawią się nowi bohaterowie. George będzie uroczym facetem ok. 40-tki, który ostatnio się rozwiódł i może okazać się "tym jedynym" Normy. Christine będzie pierwszą prawdziwą przyjaciółką Normy. Poznamy też Caleba, brata Normy.

8. Plakat Starz promujący "The White Queen". Amerykanie wciąż czekają na premierę "The White Queen" - oto plakat stacji Starz.