8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"True Blood" (Fot. HBO)

"True Blood" (Fot. HBO)

"The Lying Game" skasowane. "True Blood" z zamówieniem na 7. sezon. Damon Wayans Jr. wraca do "New Girl". A oprócz tego "The Newsroom", "The Walking Dead", "How I Met Your Mother".

1. "The Lying Game" skasowane. Alexandra Chando napisała na Instagramie, że to już koniec "The Lying Game". Stacja ABC Family nie zamówi kolejnego sezonu. Nadal nie wiadomo, co dalej z "Bunheads".

2. "True Blood" z zamówieniem na 7. sezon. HBO zamówiło 7. sezon "True Blood", który zostanie pokazany latem 2014 roku. Oficjalnie nie wiadomo, ile będzie liczył odcinków, ale źródła TVLine mówią, że znów 10.

3. "The Newsroom" i "True Blood" z dobrą oglądalnością. Powrót "The Newsroom" oglądało 2,2 mln Amerykanów, co oznacza wzrost w porównaniu z premierą 1. serii (ale spadek w porównaniu z jej finałem). Również "True Blood" trzyma się nieźle - najnowszy odcinek przyciągnął 4,5 mln widzów, co jest rekordem w 6. sezonie.

4. Seriale, które straciły gwiazdę. Cory Monteith nie żyje, fani i dziennikarze zastanawiają się, co dalej z "Glee". Ale nie tylko "Glee" straciło swoją gwiazdę. The Hollywood Reporter wymienia 18 seriali, które były kiedyś w podobnej sytuacji.

5. Nowy plakat "The Walking Dead" na Comic-Con. Autorem jest Alex Ross.

6. Serialu z Geeną Davis nie będzie w TNT. Szefowie stacji TNT zrezygnowali po obejrzeniu pilota z zamawiania serialu, w którym Geena Davis miała grać ekscentryczną łowczynię nagród.

7. Damon Wayans Jr. wraca do "New Girl". Damon Wayans Jr. pojawi się przynajmniej w czterech odcinkach 3. sezonu "New Girl" - donosi The Hollywood Reporter.

8. Na planie "How I Met Your Mother". Zdjęcie wrzuciła kilka dni temu Alyson Hannigan.