11 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Stacja ABC podała daty jesiennych premier swoich seriali. "Ray Donovan" już dostał zamówienie na 2. sezon. Pojawiła się oficjalna informacja na temat przyczyny śmierci Cory'ego Monteitha oraz nieoficjalne wieści na temat produkcji 5. sezonu "Glee". A oprócz tego newsy o "Sons of Anarchy", "American Dad", "Draculi", "Grze o tron".

1. ABC podało daty jesiennych premier. Stacja ABC podała daty jesiennych premier seriali. Już 20 września wracają piątkowe komedie - "Last Man Standing" i "The Neighbors". W poniedziałek 23 września startuje 6. sezon "Castle". We wtorek 24 września zadebiutują aż cztery nowości - "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.", "The Goldbergs", "Trophy Wife" i "Lucky 7". W środę 25 września powracają "The Middle", "Modern Family" (godzinna premiera sezonu) i "Nashville". Przed "Modern Family" pojawi się nowy serial komediowy "Back in the Game". W czwartek 26 września spodziewajcie się dwugodzinnej premiery nowego sezonu "Grey's Anatomy". W niedzielę 29 września wracają "Once Upon a Time", "Revenge", a po nich debiutuje "Betrayal". W środę 2 października startuje "Super Fun Night", a w czwartek 3 października wraca "Skandal". Tydzień później, 10 października, ABC pokaże premierowy odcinek "Once Upon a Time in Wonderland".

2. "Ray Donovan" z 2. sezonem. Showtime zamówił 2. sezon "Raya Donovana". Serial ma szansę być rekordowy dla tej małej stacji - jak na razie ma lepsze wyniki oglądalności niż jakakolwiek inna produkcja w 1. sezonie.

3. Lista reżyserów 4. sezonu "Gry o tron". EW podaje, kto będzie reżyserował "GoT" w 4. sezonie. Odcinek 4x01 wyreżyserują David Benioff i D.B. Weiss, odcinki 4x02, 4x03, 4x08 i 4x10 - Alex Graves, 4x04 i 4x05 - Michelle MacLaren, 4x06 i 4x07 - Alik Sakharov, a 4x09 - Neil Marshall. Scenariusze większości odcinków napiszą Weiss i Benioff.

4. Nathan Fillion nie pojawił się na planie "Castle". Produkcja "Castle" stanęła na jeden dzień, po tym jak Nathan Fillion nie pojawił się na planie w piątek. Aktor chciałby, aby praca na planie "Castle" trwała tylko od poniedziałku do czwartku. Na razie nie wiadomo, czy w ten piątek też ma zamiar zrobić sobie wolne.

5. Ellie Kemper w "How I Met Your Mother". Znana z "The Office" Ellie Kemper pojawi się w 9. sezonie "How I Met Your Mother". Zagra dziewczynę, która pojawi się na weselu.

6. Oficjalnie - Cory Monteith przedawkował. W ciele aktora z "Glee" znaleziono miks heroiny i alkoholu. Śledztwo w sprawie jego śmierci nadal trwa, w tej chwili wydaje się, że była ona tragicznym wypadkiem i nie brały w niej udziału żadne osoby trzecie. E! Online tymczasem przypomina, że Cory zawsze próbował walczyć z nałogiem i nie był kimś, kto robił to dla zabawy. Po prostu nie mógł się powstrzymać. Pojawiły się też zdjęcia z filmu "McCanick", w którym Cory grał narkomana.

7. Co dalej z "Glee"? W przyszły poniedziałek miała rozpoczynać się produkcja 5. sezonu "Glee", ale już wiadomo, że nie rozpocznie się zgodnie z planem. Aktorzy i ekipa potrzebują czasu na pozbieranie się po tragedii, która ich dotknęła. Ale nie tylko o to chodzi. Było już gotowych pięć scenariuszy nowych odcinków i wiadomo, że przynajmniej w dwóch z nich Cory Monteith miał w nich grać kluczową rolę. Na oficjalne wiadomości wciąż czekamy, ale już teraz można powiedzieć, że produkcja "Glee" nie ruszy zgodnie z planem i w związku z tym premiera 5. sezonu na pewno też będzie opóźniona.

8. "Dracula" na plakatach promocyjnych. Tutaj znajdziecie całą serię plakatów z bohaterami "Draculi".

9. Oxygen kasuje "The Glee Project". Nie będzie 3. sezonu "The Glee Project", Oxygen oficjalnie już program skasował.

10. "American Dad" w TBS od 2014 roku. W przyszłym roku "American Dad" przenosi się z FOX-a do stacji TBS. Zamówiono 15 odcinków 11. sezonu.

11. "Synowie Anarchii" na nowym plakacie. 10 września wraca z 6. sezonem "Sons of Anarchy". Tak prezentuje się plakat promocyjny.

REKLAMA