8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rookie Blue" (Fot. ABC)

"Rookie Blue" (Fot. ABC)

"Rookie Blue" z 5. sezonem. Aktorka z "Pan Am" w obsadzie "Revenge". Mark Gatiss w obsadzie "Gry o tron". A oprócz tego "Supernatural", "The Walking Dead", "The Mindy Project", "Under the Dome".

1. "Rookie Blue" z 5. sezonem. Stacja ABC zamówiła 5. sezon "Rookie Blue". Premiera będzie miała miejsce latem 2014 roku.

2. Aktorka z "Pan Am" w obsadzie "Revenge". W 3. sezonie "Revenge" pojawi się Karine Vanasse w roli Margaux, francuskiej businesswoman i dawnej znajomej Daniela. Do USA przyjedzie, żeby założyć magazyn, i zostanie na przynajmniej kilka odcinków.

3. Mark Gatiss w obsadzie "Gry o tron". W 4. sezonie "Gry o tron" pojawi się Mark Gatiss (znany scenarzysta, który grał Mycrofta Holmesa w "Sherlocku). Na razie nie podano, kogo zagra, choć fani i dziennikarze już próbują zgadywać (Zap2It zgaduje, że może to być Mace Tyrell, ojciec Margaery).

4. Mary-Louise Parker chce rzucić aktorstwo z powodu internautów. Mary-Louise Parker, którą ostatnio oglądaliśmy w "Trawce", ma dość internetowych hejterów. Jak powiedziała w rozmowie z News Corp, myśli o rzuceniu aktorstwa z ich powodu.

5. James Franco w "The Mindy Project". James Franco pojawi się gościnnie w dwóch odcinkach 2. sezonu "The Mindy Project". Zagra doktora Paula Leotarda, charyzmatycznego i popularnego lekarza, który kiedyś pracował jako model. Pojawi się, by zastąpić Mindy w pracy, kiedy ona pojedzie na Haiti.

6. Powrót do "Supernatural". E! News potwierdziło, że do "Supernatural" w 9. sezonie wróci Jim Beaver (serialowy Bobby Singer). Aktor poinformował o powrocie na Twitterze w takim tonie, że niektórzy uznali to za żart. Teraz jest potwierdzenie. Oczywiście nie wiadomo na razie, w jaki sposób Bobby powróci w serialu.

7. Nowe zdjęcie z 4. sezonu "The Walking Dead". EW opublikował zdjęcie, na którym jest Lawrence Gilliard Jr., który w 4. sezonie "TWD" będzie grał Boba Stookeya.

8. Plakat "Under the Dome" na Comic-Con. "Under the Dome" przywiozło na Comic-Con 2013 przepołowioną krowę z pierwszego odcinka. Jak Wam się podoba taki plakat?