9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Data premiery zimowej części "Teen Wolfa". Crossover "Family Guya" i "Simpsonów". Angus T. Jones wycięty z czołówki "Dwóch i pół". Adam Pally w "The Mindy Project". A oprócz tego "Psych", "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.", "Person of Interest", "How I Met Your Mother".

1. Data premiery zimowej części "Teen Wolfa". Na Comic-Conie ogłoszono, że 3. sezon serialu "Teen Wolf" wróci 6 stycznia.

2. Będzie crossover "Family Guya" i "Simpsonów". FOX ogłosił, że jesienią 2014 roku zrobi crossover "Family Guya" i "Simpsonów". W jednym z odcinków "Family Guya" Peter Griffin z rodziną zawita do Springfield, gdzie oczywiście wpadną na Simpsonów.

3. "Psych: The Musical" już w grudniu. Podczas Comic-Conu podano, że 15 grudnia zostanie pokazany dwugodzinny "Psych: The Musical". Shawn i Gus będą w nim ścigać dramatopisarza (Anthony Rapp). Ponadto ogłoszono, że spośród odcinków, na które głosowali fani, wybrano ostatecznie "A Nightmare on State Street", w którym Gus uda się na terapię snu - i to ta historia zostanie zrealizowana w serialu.

4. Angus T. Jones wycięty z czołówki "Dwóch i pół". W czołówce 11. sezonu "Dwóch i pół" nie zobaczymy jednego z tytułowych bohaterów - Jake'a, granego przez Angusa T. Jonesa. TVLine donosi, że aktor został wycięty. Poza tym wiadomo już na pewno, że nie zobaczymy go w stałej obsadzie w przyszłym sezonie. Nie wiadomo natomiast, czy w ogóle jeszcze pojawi się w serialu.

5. Adam Pally w "The Mindy Project". Znany z "Happy Endings" Adam Pally pojawi się w kilku odcinkach 2. sezonu "The Mindy Project". Zagra nowego lekarza pracującego tam gdzie Mindy.

6. Na planie "How I Met Your Mother". Zdjęcie wrzucił Josh Radnor.

7. Tak promuje się "Person of Interest" na Comic-Conie. Amerykę zamieniającą się w koszmar rodem z Orwella przedstawia plakat promujący "PoI" na Comic-Conie. Nie ma w tym nic dziwnego - w końcu cały serial przestawia taką właśnie wizję - ale plakat zrobiony jest dość nietypowo.

8. "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." na Comic-Conie. Materiały promujące serial Marvela wyglądają dość minimalistycznie.

9. Na Gadżetomanii piszę o 14 nominacjach do Emmy dla seriali internetowych. To brzmi już trochę jak truizm - ale tak, telewizja naprawdę w ostatnim czasie się zmieniła. I Netflix, który właśnie dostał 14 nominacji do nagród Emmy - dla "House of Cards", "Hemlock Grove" i "Arrested Development" - jest w dużej mierze za te zmiany odpowiedzialny. Więcej o tym piszę na Gadżetomanii.

REKLAMA