Stephen Hawking wykonał utwór z "TBBT" [wideo]

Na Comic-Conie w San Diego nie mogło zabraknąć "The Big Bang Theory". Tym razem najwięcej zainteresowania wzbudził Stephen Hawking, który nagrał wideo specjalnie dla fanów serialu. Możliwe niewielkie spoilery.

"The Big Band Theory" przyjeżdża na Comic-Con od początku, nic więc dziwnego, że ekipa serialu pojawiła się i w tym roku (choć niestety nie w komplecie - z aktorów byli tylko Johnny Galecki i Melissa Rauch). Na ekranie pojawił się Stephen Hawking - zaprezentowano nagranie, w którym naukowiec "zaśpiewał" nawet fragment motywu muzycznego serialu.

Zdjęcia do kolejnego sezonu ruszają dopiero w przyszłym tygodniu, siłą rzeczy więc nie zdradzono zbyt wielu spoilerów. Najważniejsze pytanie, które padło, to czy kiedykolwiek Sheldon i Amy skonsumują swój związek w tradycyjny sposób. W odpowiedzi Steve Holland, jeden ze scenarzystów, przypomniał scenę z RPG (którą możecie zobaczyć w klipie poniżej): "Kiedy ktoś w erotyczny sposób pomasuje czyjś nos, wiemy, co następuje potem". Drugi scenarzysta, Jim Reynolds, dodał, że część uroku tego wątku polega na tym, że posuwa się w wolnym tempie naprzód. "W ten sposób serial może trwać o wiele dłużej. W końcu wielu z nas ma dzieci, które muszą iść na studia" - zażartował. Powiedziano jednak, że Amy będzie coraz bardziej dążyć do kontaktu fizycznego.

Poza tym dowiedzieliśmy się, że nie ma planów pokazania pani Wolowitz, za to w Pasadenie pojawią się rodzice Raja. Zobaczymy też sceny z Leonardem na biegunie północnym. I to właściwie tyle. Z innych pytań i odpowiedzi też nie wynikło zbyt wiele, aczkolwiek atmosfery jak zwykle można było pozazdrościć. Podczas panelu zaprezentowano wideo z najlepszymi scenami z 6. sezonu "The Big Bang Theory", jeśli więc chcecie, możecie przeżyć to wszystko jeszcze raz.

REKLAMA