Comic-Con 2013: Całe panele "Psych", "Gry o tron", "Hannibala" i "The Walking Dead"

1 2 3 4

"The Walking Dead"


Jak już informowaliśmy rano, podczas panelu "The Walking Dead" zdradzono datę powrotu serialu - 13 października. 4. sezon będzie podzielony na dwie części; pierwsza będzie emitowana jesienią, druga od lutego. Tradycją już stało się, że na Comic-Conie AMC pokazuje trailer nowej serii "TWD". Oto on, świeżutki i jak zwykle rewelacyjny.

Oprócz producentów w San Diego pojawiły się gwiazdy serialu, w tym Andrew Lincoln i Danai Gurira. Fanom i dziennikarzom zdradzono, że na początku sezonu Rick będzie starał się zostać lepszym tatą, po tym, jak zobaczył, jak jego syn zamienia się w mordercę. Zajęty rodzinnymi problemami Rick już nie będzie przywódcą grupy. W 4. sezonie grupa będzie inna, większa. Czy jest możliwy romans między Rickiem i Michonne? Na to pytanie jednego z fanów aktorzy odpowiedzieli żartami.

Co u Gubernatora? To jedna z największych tajemnic na razie, ale można się spodziewać, że wróci i że dowiemy się, co robił w międzyczasie. Wiadomo, że nie będzie w najlepszej kondycji psychicznej - będzie zastanawiać się, co sprawiało, że zabijał niewinnych ludzi.

Ponadto twórcy obiecali, że poznamy odpowiedź na pytanie, dlaczego grupa na końcu poprzedniego sezonu zdecydowała się zamieszkać w więzieniu, a nie w Woodbury. Zobaczcie cały tegoroczny panel "The Walking Dead".

1 2 3 4
REKLAMA