"HIMYM" na Comic-Conie. Spoilery i zabawne wideo

Po raz pierwszy i zarazem ostatni na Comic-Conie w San Diego pojawiła się w komplecie ekipa "How I Met Your Mother". Zaprezentowano świetne wideo z dziećmi Teda, zdradzono też trochę spoilerów.

Panel "How I Met Your Mother" na Comic-Conie zaczął się od rewelacyjnego klipu, w którym Ted zaczyna opowiadać dzieciom, jak odkrył świetną knajpę z falafelami... Te jednak w końcu nie wytrzymują i reagują tak, jak chyba już zaczęli reagować widzowie: wściekłością, że to tyle trwa. "Przegapiłam college! Znam wszystkie słowa 'Let's Go to the Mall', ale nie wiem, kto jest p...nym prezydentem!" - krzyczy na Teda córka. "Nie pamiętam, jak to jest wyjść na słońce" - dodaje jej brat. A to nie koniec zarzutów. Zobaczcie, jak wypadły wściekłe dzieci Teda.

Co jeszcze wydarzyło się podczas panelu "HIMYM"? Dowiedzieliśmy się, że początkowo plan był taki, że poznamy Matkę w finałowym odcinku serialu. Zmieniono jednak zdanie i postanowiono nakręcić cały sezon z nią w jednej z głównych ról. Carter Bays zapewnił, że "sezon 9 będzie piękny i zabawny, i dramatyczny, i fantastyczny". I jego zdaniem będzie odpowiednim zakończeniem całej historii.

Jak już pewnie wiecie, cały 22-odcinkowy sezon będzie toczył się w ciągu jednego weekendu - podczas wesela Robin i Barneya. Oczywiście będzie wplecionych mnóstwo scen z przeszłości i przyszłości. Konstrukcja sezonu ma być dość skomplikowana, ale nie na tyle, byśmy nie mogli się połapać.

Na początku wrócimy do głównego trójkąta miłosnego - w końcu my zobaczyliśmy Matkę, ale Ted jej jeszcze nie poznał. Ted wciąż nie będzie mógł zapomnieć o Robin. "On jest na rozstaju. Może albo zwariować, albo poznać miłość swojego życia" - powiedział Josh Radnor. Ale Robin też będzie miała wątpliwości, czy wybrała dobrze - w końcu to nie Barney, a Ted rzucił się jej pomagać, kiedy pomocy potrzebowała.

Grająca Matkę Cristin Milioti będzie w stałej obsadzie na 9. sezon. Producenci serialu obiecali, że poznamy ją bardzo dobrze i zobaczymy, że Ted jest z nią szczęśliwy.

W 9. sezonie "HIMYM" zobaczymy mnóstwo twarzy znanych z poprzednich sezonów. "Znacznie krótsza jest lista osób, które nie wrócą" - powiedział Carter Bays. "Urządzamy wesele i wszyscy są zaproszeni. Jeśli jest ktoś, kogo polubiliście w ciągu tych ośmiu lat, jest duża szansa, że jeszcze go zobaczycie" - dodał. Nie wiadomo, kto zagra panią Scherbatsky, mamę Robin, ale prawdopodobnie ją poznamy. Na pewno pojawi się brat Barneya, James (Wayne Brady). Neil Patrick Harris zdradził, że będzie trochę niezręcznie, bo okaże się, iż James się rozwodzi.

Co z sekretem Marshalla? Alyson Hannigan i Jason Segel powiedzieli, że na razie nie mają pojęcia, kiedy wyjdzie na jaw, iż Marshall dostał propozycję zostania sędzią. Jest możliwe, że Lily dowie się o tym dość późno.

Nie powiedziano wprost, czy zobaczymy śpiewającą Robin. "Nie możemy potwierdzić ani zaprzeczyć, ale to wesele. Ludzie śpiewają piosenki na weselach" - powiedział Craig Thomas. Potwierdzono za to, że będzie nowy numer taneczny Robin i Barneya - równie mocny co poprzedni.

Powróci też policzkowanie. Tegoroczny odcinek z policzkiem to "Slapsgiving III: Slappointment in Slapmara". Specjalnie na tę okazję przygotowana będzie nowa wersja piosenki "You Just Got Slapped", którą wykona - jak powiedział Bays - "ktoś naprawdę fajny, ale nie powiemy kto".

Tutaj znajdziecie mnóstwo zdjęć z panelu serialu. "How I Met Your Mother" wraca z finałowym sezonem 23 września.

REKLAMA