8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Pożegnanie "Dextera" z fanami w San Diego. Spin-off "Supernatural". Nowe klony w "Orphan Black". Sześć sezonów i film, czyli Dan Harmon znów z ekipą "Community". A oprócz tego newsy na temat "Arrow", "Simpsonów", "Hostages", "Orange Is the New Black". Uwaga na spoilery!

1. "Dexter" pożegnał się z fanami na Comic-Conie. Na tegoroczny Comic-Con ekipa "Dextera" wpadła, żeby pożegnać się z fanami. Zwłaszcza Jennifer Carpenter bardzo się podczas tego pożegnania wzruszyła. Na panelu pojawiła się Yvonne Strahovski, która jednak nie zdradziła wielu spoilerów na temat swojej postaci. Aczkolwiek zagalopowała się i zaczęła mówić o zemście - chwilę potem jednak się poprawiła i powiedziała, że nie wiadomo, co nią kieruje: zemsta czy miłość. Tutaj zobaczycie kilka zdjęć gwiazd "Dextera".

2. Będzie spin-off "Supernatural". Producent wykonawczy "Supernatural" Bob Singer zdradził na Comic-Conie, że w CW będzie rozwijany spin-off "Supernatural". Na razie nie powiedziano, kto będzie nowym bohaterem, wiadomo, że poznamy go (lub ją) w 20. odcinku 9. sezonu, który napisze Andrew Dabb. Na pewno wiadomo, że bohaterem spin-offa nie będzie żadna z postaci, które znamy i lubimy, będzie to ktoś nowy.

3. "Community": będzie sześć sezonów i film? Dan Harmon wrócił na Comic-Con z ekipą "Community", tutaj możecie zobaczyć, jak przyszedł w kostiumie Iron Mana. Harmon powiedział, że odczuwa sporą presję po powrocie i zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nim spoczywa. Nie chce, żeby te 13 odcinków, które zamówiło NBC, było już końcem serialu - i liczy, że będzie też 6. sezon. Na pewno w 5. sezonie będzie odcinek animowany, będzie też prawdopodobnie sequel rozgrywki w Dungeons and Dragons. Harmon powiedział, że największym błędem, jaki popełnił w 3. sezonie, było nadmierne planowanie wszystkiego. Teraz chce, żeby było inaczej. Kilka pierwszych odcinków będzie traktować przede wszystkim o ludziach - bohaterach serialu.

Zobaczcie wideo - Michael Ausiello najpierw rozmawia z Harmonem, a potem z obsadą "Community". Z rozmowy z Harmonem można na przykład dowiedzieć się, że jeszcze wrócimy do nie-do-końca-romansu Jeffa i Annie.

4. Będzie crossover "Simpsonów" i "Futuramy". Na Comic-Conie pojawiła się informacja, że już w przyszłym miesiącu powstanie crossover "Futuramy" i "Simpsonów". Zobaczymy w nim Bendera, który cofa się w czasie, ponieważ musi zabić Barta. Odcinek zobaczymy albo w maju jako finał 25. sezonu "Simpsonów", albo jesienią - jako premierę kolejnego.

5. Nowe postacie w 2. sezonie "Arrow". "Arrow" w 2. sezonie ma być już nieco innym, dojrzalszym serialem niż do tej pory. Główny bohater stanie się wreszcie Zieloną Strzałą. Zapowiedziano nowe postacie, które zagrają Kevin Alejandro i Michael Jai White. Ten pierwszy zagra Sebastiana Blooda, miejskiego radnego, który będzie przeciwnikiem Olivera. Drugi wcieli się w Bena Turnera (Bronze Tiger), sojusznika Chiny White.

6. "Orphan Black" wróci w kwietniu. Na Comic-Conie odbył się też panel "Orphan Black". Publiczność poinformowano, że serial wróci w kwietniu 2014 roku i że w 2. sezonie zobaczymy więcej klonów. Co oznacza, że Tatiana Maslany będzie miała jeszcze trudniejsze zadanie. Nie zdradzono, co czeka Cosimę, nie powiedziano też, czy zobaczymy retrospekcje z udziałem postaci, które już nie żyją. Zobaczcie wideo z rozmową Michaela Ausiello z aktorami z "Orphan Black".

7. Taryn Manning w stałej obsadzie "Orange Is the New Black". Taryn Manning, czyli serialowa Pennsatucky, została awansowana - w 2. sezonie "Orange Is the New Black" będzie już w stałej obsadzie.

8. "Hostages" na plakacie promocyjnym. EW prezentuje plakat nowego serialu "Hostages", w którym główne role grają Toni Collette i Dylan McDermott.

REKLAMA