Jesse and the Rippers z "Pełnej chaty" powracają

Jesse i Becky u Fallona/Fot. YouTube

Jesse i Becky u Fallona/Fot. YouTube

Oglądaliście w dzieciństwie "Pełną chatę"? Jeśli tak, to z pewnością dobrze pamiętacie zespół muzyczny wujka Jessego. Zobaczcie, jak chłopaki prezentują się po latach.

Trudno uwierzyć, że już 20 lat mija od czasu, kiedy wujek Jesse (John Stamos) potrząsał grzywą w "Pełnej chacie". Przez te wszystkie lata aż tak bardzo się nie zmienił, a dowód na to macie poniżej. Jesse and the Rippers zaśpiewali w programie "Late Night" Jimmy'ego Fallona miks przebojów takich wykonawców, jak Beach Noys, Elvis Presley i The Beatles. Wykonali też motyw muzyczny z "Pełnej chaty".

Bob Saget, który grał w serialu Danny'ego Tannera, pojawił się w trakcie występu wśród publiczności. A po występie na scenę wskoczyła Lori Loughlin (serialowa Becky, żona Jessego) i wycałowała Jessego/Johna Stamosa, zupełnie jak kiedyś.

Jesse to dla Was za mało? Jest jeszcze kolejne wideo: jeden ze scenarzystów programu Fallona, Arthur Meyer, czyta Bobowi Sagetowi list do niego, który napisał w 1992 roku, kiedy miał 8 lat. A potem panowie spotykają się za kulisami.