7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Dennis Farina nie żyje. "Bunheads" skasowane. Spoilery z 2. sezonu "The Following" i 2. sezonu "Bates Motel". A oprócz tego "Grimm", "Under the Dome", "Breaking Bad".

1. Nie żyje Dennis Farina. Znany z "Law and Order", a ostatnio na przykład też z "New Girl", Dennis Farina zmarł w wieku 69 lat.

2. ABC Family" skasowało "Bunheads". To już oficjalna wiadomość: nie będzie 2. sezonu "Bunheads". Serial został skasowany po długim okresie trzymania nas w niepewności. Powodem była niska oglądalność. Tegoroczne nowości - "The Fosters" i "Twisted" - radzą sobie znacznie lepiej.

3. Natalie Zea w "Under the Dome". 19 sierpnia w "Under the Dome" pojawi się Natalie Zea w roli Maxine, agentki nieruchomości spoza Chester's Mill, która do tej pory ukrywała się. Oczywiście miała swoje powody. Nie jest szczęśliwa z powodu tego, że utknęła pod kopułą, ale będzie robiła, co się da, żeby na sytuacji skorzystać.

4. Spoilery z 2. sezonu "The Following". Tego chyba mogliśmy się spodziewać: James Purefoy powróci w 2. sezonie "The Following". A poza tym twórcy zdradzili na Comic-Conie, że będzie przeskok czasowy - i to aż roczny. Zobaczymy bohaterów w innych sytuacjach niż do tej pory i poznamy ich z innej strony. Zwłaszcza Joe Carroll się zmieni - pomysł z twórczością Edgara Allena Poe wyszedł średnio, będzie więc musiał wymyślić coś nowego. Zdjęcia z panelu są tutaj.

5. Co w 2. sezonie "Bates Motel"? Na Comic-Conie pojawiła się ekipa "Bates Motel". Na początku na panelu nie było Freddiego Highmore'a, aktor wszedł na scenę dopiero po tym, jak pokazano to wideo. Warto obejrzeć do końca.

Max Thieriot, zapytany o ewentualny romans Dylana z Bradley, odpowiedział, że zrobi wszystko, aby utrzymać się przy życiu. Olivia Cooke też nie chce romansu (z Normanem), uważa, że Emma ma dość bycia odrzucaną i lepiej, aby wszystko zostało tak, jak jest. Poznamy brata Normy, o którym już wcześniej wspominano. Będą wątki miłosne napisane i dla Normana, i dla Normy (ale nie będzie romansu pomiędzy nimi - żartowano na panelu). Ponadto zapytano, na ile sezonów zaplanowany jest "Bates Motel". Twórcy nie umieli odpowiedzieć na to pytanie, ale powiedzieli, że powoli już zaczynają myśleć o zakończeniu i je planować.

6. Bob Odenkirk ma pomysł na spin-off o Saulu. W rozmowie z The New Republic Bob Odenkirk ("Breaking Bad") powiedział, że Saul Goodman - który ma być bohaterem spin-offa "BB" - powinien być burmistrzem Las Vegas. Według niego Saul mógłby pracować w wielu miastach, ale tylko tam mógłby zostać burmistrzem.

7. Plakat "Grimma" na 3. sezon. Serial od jesieni wraca do piątkowej ramówki, a oto plakat promocyjny.

REKLAMA