8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Roger Bart w "How I Met Your Mother". Michael Vartan w "Bates Motel". "Maron" z zamówieniem na 2. sezon. Pierwsze zdjęcie Lindsey Gort jako młodej Samanthy Jones z "The Carrie Diaries". A oprócz tego "Gra o tron", "Parenthood", "It's Always Sunny in Philadelphia".

1. Roger Bart w "How I Met Your Mother". Znany z "Desperate Housewives" i "Revenge" Roger Bart pojawi się gościnnie w ostatnim sezonie "HIMYM". Zagra pracownika hotelu w Farhampton, gdzie będzie odbywało się wesele. Nie wiadomo, w ilu odcinkach go zobaczymy.

2. David Denman w "Parenthood". Znany z "The Office" David Denman zagra w 5. sezonie "Parenthood" Eda, ojca, który zostanie bliskim znajomym Julii. Poznają się podczas akcji charytatywnej w szkole, gdzie uczą się ich dzieci.

3. "Maron" z zamówieniem na 2. sezon. Komik Marc Maron ma z czego się cieszyć: jego serial "Maron" dostał od IFC zamówienie na 2. sezon, który będzie liczył aż 13 odcinków. Premierę zaplanowano na przyszły rok.

4. Matt Smith szaleje na Twitterze Nathana Filliona. Swoją drogą brytyjski aktor mógłby sobie założyć własny profil. Chętnie bym śledziła.

5. Michael Vartan w "Bates Motel". Znany z "Agentki o stu twarzach" Michael Vartan zagra w 2. sezonie "Bates Motel" George'a, czarującego rozwodnika, który zwróci uwagę Normy. Poza tym już wiadomo, że Christine, przyjaciółkę Normy, zagra Rebecca Creskoff ("Hung"), brata Normy - Kenny Johnson ("Sons of Anarchy").

6. Ruszyły zdjęcia do "Gry o tron" w Islandii. Tutaj możecie zobaczyć, jakie widoki będziemy oglądać w przyszłym sezonie "GoT". Zdjęcia w Islandii rozpoczęły się wczoraj, a potrwać mają do 1 sierpnia.

7. "It's Always Sunny in Philadelphia" skończy się po 10 sezonach. Już 4 września w nowej stacji FXX startuje 9. sezon "It's Always Sunny in Philadelphia". Jak wynika z wywiadu magazynu "Rolling Stone" z Glennem Howertonem, będzie to już przedostatni sezon serialu.

8. Oto Samantha Jones z "The Carrie Diaries". Jak już pewnie wiecie, młoda aktorka Lindsey Gort gra Samanthę w "The Carrie Diaries". TVLine zaprezentowało jej pierwsze zdjęcie - jak Wam się podoba?

REKLAMA