7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Kaitlyn Black w stałej obsadzie "Hart of Dixie". "Black Sails" już dostaje 2. sezon. AMC zamawia dwa nowe seriale. Philip Seymour Hoffman zagra w pilocie stacji Showtime. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Kaitlyn Black w stałej obsadzie "Hart of Dixie". Kaitlyn Black, czyli serialowa AnnaBeth została awansowana w "Hart of Dixie". W 3. sezonie będziemy ją oglądać niemal w każdym odcinku.

2. "Black Sails" już dostaje 2. sezon. Na pół roku przed premierą stacja Starz zamówiła 2. sezon "Black Sails", serialu o piratach, który jest prequelem "Wyspy skarbów".

3. A co z "Bossem" i "Magic City"? "Boss" nowego sezonu już nie dostanie, a co z filmem? Jak powiedział Chris Albrecht ze stacji Starz podczas TCA Press Tour, filmu też nie będzie. Co ciekawe, Starz chciał robić film, ale Farhad Sarfina, twórca "Bossa", "nie widział tego w swojej głowie". Nie wiadomo na razie, czy będzie 3. sezon "Magic City" - Starz chce poczekać z decyzją do zakończenia emisji 2. sezonu.

4. AMC zamawia dwa nowe seriale. Stacja AMC ogłosiła podczas TCA Press Tour, że zamawia aż dwa nowe seriale. Pierwszy to "Halt & Catch Fire" - dramat, który dzieje się na początku lat 80. i opowiada o boomie na komputery. Zobaczymy świat ich twórców oczami wizjonera (Lee Pace), inżyniera (Scoot McNairy) i genialnego dziecka (Mackenzie Rio Davis). Produkcję poprowadzi Jonathan Lisco ("The District", "Southland").

Drugi projekt to "Turn", serialowa adaptacja książki "Washington Spies" Alexandra Rose'a, zrobiona przez Craiga Silversteina ("Nikita"). Historia rozpoczyna się w 1778. Poznajemy losy rolnika (znany z "Billy'ego Elliotta Jamie Bell), który wraz z przyjaciółmi z dzieciństwa tworzy Culper Ring, grupę szpiegów, którzy odwrócą losy w wojnie o niepodległość Stanów Zjednoczonych.

5. Philip Seymour Hoffman w pilocie stacji Showtime. Philip Seymour Hoffman zagra główną rolę i będzie producentem wykonawczym komedii "Trending Down", której pilot został zamówiony przez Showtime. Serial opowie historię faceta zajmującego się reklamą, którego agencja została przejęta przez kogoś innego.

6. Merritt Wever wróci do "New Girl". Merritt Wever, która grała (eks)dziewczynę Schmidta, Elizabeth, pojawi się przynajmniej w dwóch odcinkach 3. sezonu "New Girl" - w tym w premierze sezonu (17 września).

7. Plakaty promujące "Once Upon a Time in Wonderland". Spoiler TV pisze, że prawdopodobnie jeden z nich będzie oficjalnym plakatem na 1. sezon.

REKLAMA