8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Vince Gilligan dumny z zakończenia "Breaking Bad". Sam Elliott w "Parks and Recreation". Denis O'Hare w "American Horror Story: Coven". NBC zamawia miniseriale. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Sam Elliott w "Parks and Recreation". Sam Elliott pojawi się gościnnie w 6. sezonie "Parks & Rec" jako odpowiednik Rona Swansona z Eagleton. Wcześniej donosiliśmy, że w serialu pojawi się Kristen Bell, która zagra "bogatszą i lepiej ubraną" wersję Leslie z Eagleton.

2. Vince Gilligan dumny z zakończenia "Breaking Bad". Podczas TCA Press Tour Vince Gilligan powiedział, że jest bardzo dumny z zakończenia "Breaking Bad" i już się nie może doczekać, aż wszyscy je zobaczą. Bryan Cranston żartował, że serial skończy się dobrze - wszyscy się wyściskają i to, co złe, zostanie wybaczone. Bob Odenkirk tymczasem mówił, że bardzo chciałby, aby spin-off z Saulem doszedł do skutku. "Jeśli coś Vince napisał, to na pewno będzie świetne" - chwalił showrunnera "Breaking Bad", który będzie uczestniczył w pracach nad spin-offem serialu. Jeśli chcecie zobaczyć, jak potrafi świętować ekipa "BB", zajrzyjcie tutaj.

3. Michael J. Fox wróci w "The Good Wife"? Na razie nie wiadomo, czy wróci, ale wiadomo, że jest otwarty na ewentualny powrót. Aktor powiedział na łamach Zap2It, że wrócić chciałby, nie wie tylko, czy da radę to zrobić - w końcu teraz będzie miał własny serial.

4. Denis O'Hare w "American Horror Story: Coven". Powrót ogłosił Ryan Murphy na Twitterze.

5. Dlaczego James Spader jest łysy w "The Blacklist"? Aktor wyjaśnił dziennikarzom, że chodzi o to, aby pokazać, iż jego bohater od 20 lat ucieka, ciągle przenosi się z miejsca na miejsce. "Pomyślałem, że powinien mieć fryzurę, którą może zrobić sobie sam, jeśli go to obchodzi. Albo może iść do fryzjera w Kambodży i obciąć się w 10 minut" - opowiadał Spader.

6. Jeszcze więcej zdjęć z pilota "Low Winter Sun". Pojawiły się kolejne zdjęcia z pilota "Low Winter Sun"; znajdziecie je tutaj.

7. NBC zamawia miniseriale. Stacja NBC zamówiła aż cztery miniseriale: "Hillary" - 4-odcinkowy serial o Hillary Clinton z Diane Lane w roli głównej; 4-odcinkowy remake "Rosemary's Baby"; Tommyknockers - kolejny serial na podstawie książki Stephena Kinga, bohaterami są mieszkańcy miasteczka, w którym pojawił się statek kosmiczny; "Plymouth" - losy pielgrzymów podróżujących do Ameryki przez Atlantyk.

8. James Franco za kulisami "The Mindy Project". James Franco gra w 2. sezonie serialu Mindy Kaling ginekologa.

REKLAMA