8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Under the Dome" z 2. sezonem. "Devious Maids" z coraz lepszą oglądalnością. Nowy przeciwnik "Sherlocka" przedstawiony (możliwy spoiler!). Zmiany w ramówce CW na nowy sezon, "Pamiętniki wampirów" i "Supernatural" wrócą wcześniej. A oprócz tego "The Good Wife", "Glee", "The Millers".

1. "Under the Dome" z 2. sezonem. Stacja CBS zamówiła składający się z 13 odcinków 2. sezon "Under the Dome". Zobaczymy do latem 2014 roku.

2. Pierwsze informacje o spin-offie "Supernatural". TVLine dowiedziało się, że akcja nowego serialu CW rozgrywać się będzie w Chicago, mieście łowców i potworów.

3. Zmiany w ramówce CW sezon 2013/2014. "Pamiętniki wampirów" i "Supernatural" wrócą tydzień wcześniej, niż zapowiadano: pierwszy serial 3 października (czwartek), drugi - 8 października (wtorek). 3 października, po "Pamiętnikach wampirów", będzie miała miejsce premiera "The Originals". Od 8 października serial będzie już emitowany we wtorki, razem z "Supernatural". I jeszcze jedna zmiana - "Reign" startuje dopiero 17 października. Wszystkie inne daty premier CW bez zmian.

4. Carrie Preston w 5. sezonie "The Good Wife". TVLine donosi, że w nowym sezonie "TGW" na pewno zobaczymy nietypową prawniczkę Elsbeth Tascioni, którą gra Carrie Preston. Aktorka pojawi się w kilku odcinkach.

5. Greg Garcia zapewnia, że pierdzące dowcipy są śmieszne. Pilot "The Millers" nie zachwycił dziennikarzy, którzy go widzieli. Rewelacyjna obsada, w której są Margo Martindale i Will Arnett, nie ratuje sytuacji - humor w serialu ponoć jest bardzo niskich lotów. Twórca serialu, Greg Garcia, bronił go podczas TCA Press Tour i zapewniał, iż dowcipy polegające na tym, że ktoś pierdzi, są zabawne. Powiedział też, że w kolejnych odcinkach będzie ich już mniej.

6. "Devious Maids" z coraz lepszą oglądalnością. 2,9 mln widzów obejrzało najnowszy odcinek "Devious Maids". Jest to rekord sezonu i wynik o 45% lepszy od oglądalności pilota serialu. Deadline pisze, że możemy wkrótce spodziewać się zamówienia 2. sezonu.

7. Lea Michele przerwała milczenie. Aktorka podziękowała na Twitterze za wsparcie i zapewniła, że Cory zawsze będzie w jej sercu. Do tweeta dołączyła zdjęcie.

8. Oto nowy przeciwnik Sherlocka. Charles Augustus Magnussen, którego gra Lars Mikkelsen.

REKLAMA