10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Switched at Birth" (Fot. ABC Family)

"Switched at Birth" (Fot. ABC Family)

ABC Family zamówiło 3. sezon "Switched at Birth" i dodatkowe odcinki tegorocznych nowości. Showtime ogłosił daty zimowych premier seriali - ale bez "Californication". Anna Torv i Jennifer Jason Leigh zagrają lesbijki w nowym serialu Ryana Murphy'ego. A oprócz tego "Orange Is the New Black", "Girls", "NCIS". Możliwe spoilery.

1. ABC Family zamawia 3. sezon "Switched at Birth" i nie tylko. Stacja ABC Family oficjalnie zamówiła 3. sezon "Switched at Birth" (premiera w styczniu), a także dodatkowe odcinki tegorocznych nowości - "The Fosters" i "Twisted".

2. Daty premier seriali stacji Showtime. 12 stycznia wrócą "Shameless" (4. sezon), "House of Lies" (3. sezon) i - niespodzianka! - "Episodes" (3. sezon). "Californication" przesunięte zostało dopiero na wiosnę, wróci prawdopodobnie w kwietniu, razem z "Siostrą Jackie".

3. Anna Torv i Jennifer Jason Leigh w nowym serialu Murphy'ego. Anna Torv i Jennifer Jason Leigh będą grać lesbijską parę w serialu "Open", który Ryan Murphy robi dla HBO. "Open" ma być prowokacyjnym spojrzeniem na miłość i związki.

4. Margo Harshman w "NCIS". Znana z roli asystentki Sheldona w "The Big Bang Theory" Margo Harshman pojawi się w "NCIS". Będzie grać nową dziewczynę Timothy'ego McGee. Pojawi się już w premierze 11. sezonu, jej rola prawdopodobnie będzie powracająca.

5. Kilka zdjęć z pilota "The Blacklist". Możecie je obejrzeć tutaj.

6. Dłuższa premiera "The Big Bang Theory". CBS poinformował, że premiera 7. sezonu "TBBT" będzie godzinna. W związku z tym "The Millers" będzie mieć premierę tydzień później, niż początkowo planowano - tj. 3 października.

7. Lorraine Toussaint w "Orange Is the New Black". W 2. sezonie "Orange Is the New Black" pojawi się w roli powracającej Lorraine Toussaint. Zagra Vee, dilerkę narkotyków, która rekrutowała do ich sprzedaży dzieci. Do stałej obsady awansowane zostały Danielle Brooks i Taryn Manning (czyli Taystee i Pennsatucky).

8. Ekipa "Parks and Recreation" w Londynie. Więcej zdjęć tutaj. Zwróćcie uwagę na to, gdzie trzyma rękę Ron Swanson.

9. Natalie Morales w 3. sezonie "Girls". Znana m.in. z "90210" Natalie Morales wystąpi w jednym z odcinków 3. sezonu "Girls". Zagra dziewczynę, która otacza się artystami i chciałaby uratować świat.

10. Jayma Mays opuszcza "Glee" po 5. sezonie. Aktorka potwierdziła, że to będzie jej ostatni sezon w "Glee" i że chce teraz skupić się na komedii "The Millers". Ale to nie znaczy, że nie wróci jeszcze kiedyś - ale tylko gościnnie.

REKLAMA