7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

Rob Lowe i Rashida Jones opuszczą w 6. sezonie "Parks and Recreation". "The Mindy Project" szykuje (spoiler). Ruth Wilson w pilocie "The Affair". A oprócz tego "Chirurdzy", "Sleepy Hollow", "Dexter".

1. Rob Lowe i Rashida Jones opuszczają "Parks and Recreation". Mike Schur potwierdził, że oboje aktorzy odejdą po 13. odcinku nowego sezonu. Twórca "Parks and Rec" powiedział, że skoro ich bohaterowie będą rodzicami, to normalne, iż zacznie się nowa faza w ich życiu. Zapewnił też, że Ann nigdy nie zamieszka z dala od Pawnee, ponieważ jest bardzo ważną osobą w życiu Leslie. I obiecał, że ich odejście będzie zrobione naprawdę dobrze. Tymczasem Deadline donosi, że NBC by chciało, aby Rob Lowe zagrał w jakimś nowym serialu tej stacji.

2. Lucy Lawless wróci w premierze 6. serii "Parks and Rec". Tymczasem EW donosi, że już w premierze nowego sezonu zobaczymy znów Lucy Lawless w roli dziewczyny Rona. Producenci serialu mają nadzieję, że w tym sezonie aktorka będzie mogła pojawiać się częściej.

3. Wesele w "The Mindy Project"? Na planie "The Mindy Project", w mieszkaniu Mindy, dziennikarze znaleźli baner z napisem "Happy Wedding Day" i tort, na którym było "Happy Wedding, Casey and Mindy!". Czy rzeczywiście Mindy wyjdzie za mąż? Jak sądzicie?

4. Tytuł premiery 10. sezonu "Chirurgów". Nowy sezon "Chirurgów" rozpocznie się dwugodzinnym odcinkiem, zatytułowanym "Seal Our Fate". Michael Ausiello pyta, o czyj los (czy też przeznaczenie) może chodzić - ale odpowiedzi nie ma.

5. Czy będzie spin-off "Dextera"? Szef stacji Showtime nie potwierdził ani nie zaprzeczył, że będzie spin-off "Dextera". Powiedział, że zamierza kontynuować współpracę ze Scottem Buckiem, jest już nawet podpisany nowy kontrakt, na dwa lata. Amerykańscy dziennikarze przypuszczają, że spin-off "Dextera" będzie, pytanie tylko, jaka postać będzie jego głównym bohaterem.

6. Ruth Wilson w pilocie "The Affair". Znana z roli Alice w "Lutherze" Ruth Wilson zagra u boku Dominica Westa w zamówionym przez stację Showtime pilocie "The Affair". Główny bohater serialu, Noah (West) to przykładny mąż, ojciec czwórki dzieci i nauczyciel w szkole średniej, który rozpoczyna romans z młodą mężatką Alison, przeżywającą żałobę po śmierci dziecka (Wilson).

7. Jeszcze jeden plakat "Sleepy Hollow". Kolejny plakat jesiennej nowości FOX-a pojawił się w TV Guide.

REKLAMA