8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" prawdopodobnie skończy się po sześciu sezonach. FOX zrobi własny "Broadchurch". W niedzielę poznamy nowego Doktora Who. A oprócz tego "White Collar", "Elementary", "Chirurdzy", "The Crazy Ones".

1. Koniec "Glee" po sześciu sezonach? Szef stacji FOX Kevin Reilly powiedział podczas TCA Press Tour, że "Glee" prawdopodobnie będzie emitowane jeszcze tylko przez dwa sezony. "Nigdy nie mów 'nigdy', być może uda nam się odkryć nową grupę dzieciaków. Ale na razie myślimy tylko o tych dwóch sezonach" - poinformował Reilly. Ponadto szef FOX-a potwierdził, że 3. odcinek 5. sezonu będzie dotyczył śmierci Cory'ego i że będzie bezpośrednio dotykał problemów, jakie miał aktor. Nie potwierdzono jednak, że Finn umrze z powodu przedawkowania.

2. A tymczasem ekipa "Glee" wróciła na plan. O czym na Twitterze doniosła Lea Michele.

3. FOX zrobi własny "Broadchurch". W styczniu rozpoczną się zdjęcia do amerykańskiej wersji "Broadchurch", która również opowiadać będzie o morderstwie małego chłopca w małym miasteczku. Serial zamówił FOX, debiut zaplanowany jest na sezon 2014/2015.

4. W niedzielę poznamy nowego Doktora. Już w niedzielę wieczorem (godz. 19:00 w Wielkiej Brytanii) BBC One ujawni podczas specjalnego programu na żywo z udziałem publiczności, kto jest nowym Doktorem Who.

5. Jeremy Jordan w "Elementary". Znany z serialu "Smash" Jeremy Jordan zagra gościnnie w 2. sezonie "Elementary" jako syn pacjenta, który zmarł na stole operacyjnym, kiedy Joan była chirurgiem. Chłopak pojawi się z powrotem w życiu Joan z nieoczekiwanego powodu. W "Elementary" zobaczymy też Lynn Collins ("True Blood") w roli genialnej profesor matematyki, która pomoże Sherlockowi.

6. Obsada "The Crazy Ones" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia obsady "The Crazy Ones", komedii CBS, która zadebiutuje jesienią.

7. Krótszy sezon "White Collar". 5. sezon "White Collar" będzie bardzo krótki - to znaczy będzie liczył 13 odcinków.

8. Camilla Luddington na planie "Chirurgów". Aktorka wrzuciła na Twitter takie oto zdjęcie.

REKLAMA