8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Ellen DeGeneres poprowadzi Oscary. W "Parks and Recreation" odbędzie się kolejne wesele. Wiadomo, kto będzie kim w "American Horror Story: Coven". Roger Ashton-Griffiths dostał ważną rolę w "Grze o tron". A oprócz tego "Fargo", "Pamiętniki wampirów", "True Blood".

1. Ellen DeGeneres poprowadzi Oscary. Ellen DeGeneres po raz drugi będzie prowadzić galę rozdania Oscarów 2 marca 2014 roku. Po raz pierwszy była gospodarzem w 2007 roku.

2. Billy Bob Thornton w serialowym "Fargo". Billy Bob Thornton dostał główną rolę w serialu "Fargo" opartym na filmie braci Coenów. Serial będzie opowiadać inną historię niż film, FX zamówiło 10 odcinków. Billy Bob Thornton zagra Lorne'a Malvo, manipulatora, który spotyka agenta ubezpieczeniowego i sprowadza go na złą ścieżkę.

3. Wesele w "Parks and Recreation". W 6. sezonie "Parks & Rec" zobaczymy kolejne wesele. Oczywiście nie zdradzono, która para weźmie ślub (choć nie zostało już wiele możliwości).

4. Kathy Bates ostro o NBC. Kathy Bates pojawiła się na TCA Press Tour razem z obsadą "American Horror Story: Coven". Wypowiedziała się m.in. na temat końca "Harry's Law" - otóż jej zdaniem NBC potraktował serial jak g..., mimo że miał całkiem niezłe wyniki jak na tę stację (7-10 mln widzów).

5. Kto będzie kim w "American Horror Story: Coven"? Kathy Bates zagra w nowym sezonie "AHS", Madame LaLaurie, prawdziwą seryjną morderczynię, która szalała w Nowym Orleanie w pierwszej połowie XIX wieku. Angela Bassett zagra Marie Laveau, również prawdziwą postać - Kreolkę, która była kapłanką voodoo. Jessica Lange i Sarah Paulson będą grać czarownice - matkę i córkę. Ponadto Ryan Murphy poinformował na Twitterze, że zobaczymy aktorkę znaną z 1. sezonu.

6. Anna Camp obiecuje szaloną scenę w "True Blood". Anna Camp obiecała, że w najbliższym odcinku "True Blood" zobaczymy naprawdę szaloną scenę z Sarah Newlin w roli głównej. Aktorka powiedziała, że przez tę scenę wylądowała na ostrym dyżurze, bo doznała kilku niewielkich uszkodzeń ciała.

7. Poznajcie Mace'a Tyrella z "Gry o tron". Znany z "Tudorów" Roger Ashton-Griffiths dostał w "Grze o tron" rolę Mace'a Tyrella, ojca Lorasa i Margaery.

8. Janina Gavankar w "Pamiętnikach wampirów". Janina Gavankar zamienia "True Blood" na "Pamiętniki wampirów". Zagra Tessę, piękną, egzotyczną i pewną siebie kobietę, która wraca do Mystic Falls z powodu dawnej miłości. Po raz pierwszy zobaczymy ją w 3. odcinku nowego sezonu, który zresztą będzie pełen retrospekcji. Serial wraca 3 października.

REKLAMA