8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Awkward" dostaje 4. sezon. "Magic City" skasowane. Znów kończą się kontrakty głównej obsady "Chirurgów". "The Killing" nie poprawiło oglądalności w finale. A oprócz tego "Hostages", "Anger Management", "Revenge" i... przejęte właśnie przez Netflix "Marco Polo"!

1. "Awkward" dostaje 4. sezon. Dobra wiadomość od MTV: stacja zamówiła 4. sezon "Awkward". Serial prowadzić będzie dwóch nowych showrunnerów: Chris Alberghini i Mike Chessler ("90210").

2. "Magic City" skasowane. Tego można było się spodziewać: po dwóch sezonach Starz skasował "Magic City". Powodem jest bardzo słaba oglądalność.

3. Znów kończą się kontrakty w "Chirurgach". Przerabialiśmy to już i wygląda na to, że będziemy przerabiać to raz jeszcze - po 10. sezonie kończą się kontrakty Ellen Pompeo, Patricka Dempseya, Sandry Oh, Justina Chambersa i Chandry Wilson. Ale wygląda na to, że Shonda Rhimes tym razem wie, co robić. W rozmowie z TVLine twórczyni "Chirurgów" powiedziała, że ma już doświadczenie w radzeniu sobie w takich sytuacjach i że tym razem to mniej stresujące niż dwa lata temu. Jeśli ktoś zechce odejść, to oczywiście odejdzie - ale Shonda została zapewniona, że dostanie wystarczająco dużo czasu, by odpowiednio pożegnać postać.

4. Zdjęcia obsady "Hostages". Obsadę nowego serialu CBS zobaczycie na zdjęciach tutaj.

5. Laura Bell Bundy w "Anger Management". Laura Bell Bundy, którą znamy m.in. z "How I Met Your Mother", dołączyła do stałej obsady "Anger Management". Zagra dr Jordan Denby, psycholożkę, rozwódkę i nową współpracownicę Charliego.

6. "The Killing" nie poprawiło oglądalności w finale. 1,5 mln Amerykanów (czyli tyle samo co przed tygodniem) zobaczyło finał 3. sezonu "The Killing". Widać lekką poprawę - dokładnie 9% w demo - w porównaniu z oglądalnością sprzed roku - ale czy to wystarczy, żeby serial przetrwał? Tego nie wiemy, wiemy za to, że dziś albo w najgorszym przypadku jutro wieczorem na Serialowej będziemy pisać o finale.

7. Netflix przejmuje "Marco Polo". Starz zdecydował się nie rozwijać serialu o Marco Polo, ale na szczęście jest jeszcze Netflix. Internetowa platforma streamingowa przejęła prawa do "Marco Polo", serialu o legendarnym podróżniku. Pierwszy sezon będzie składał się z 9 odcinków, a zobaczymy je prawdopodobnie w 2014 roku.

8. Kogo nie kocha Emily z "Revenge"? W 2. sezonie "Revenge" trójkąt miłosny zamienił się w czworokąt miłosny. Emily VanCamp twierdzi jednak, że czworokąta nie ma, jest tylko trójkąt. Jeśli chcecie dowiedzieć się, którego z panów nie kocha bohaterka "Revenge", zajrzyjcie tutaj.

REKLAMA