9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Neil Gaiman twierdzi, że Doktor Who miał być czarnoskóry. Tahmoh Penikett dołączył do obsady "Supernatural". Szykują się odejścia z "Mentalisty". A oprócz tego "Glee", "Hart of Dixie", "Kości".

1. Doktor Who miał być czarnoskóry? Tak twierdzi Neil Gaiman, pisarz i autor scenariuszy do dwóch odcinków "Doktora Who". Gaiman napisał w swoim blogu, że proponowano rolę czarnoskóremu aktorowi, ale odmówił. Nazwiska możemy się tylko domyślać.

2. Tahmoh Penikett w "Supernatural". Znany z serialu "Battlestar Galactica" Tahmoh Penikett zagra Ezekiela, upadłego anioła, który doznał uszkodzeń podczas upadku.

3. Justin Kirk w nowym serialu "Tyrant". Znany z "Trawki" Justin Kirk dołączył do obsady pilota "Tyrant" zamówionego przez FX. Serial opowiadać będzie o amerykańskiej rodzinie, która pracuje na Bliskim Wschodzie. Kirk zagra amerykańskiego dyplomatę, który ma być "seksowny, dekadencki i tajemniczy".

4. Szykują się odejścia z "Mentalisty". Amanda Righetti i Owain Yeoman odejdą z "Mentalisty" w 6. sezonie. Tę na razie nieoficjalną informację podało TVLine, więcej szczegółów pod linkiem.

5. Donald Glover robi serial dla FX. Donald Glover pojawi się tylko w pięciu odcinkach 5. sezonu "Community", ale to nie znaczy, że żegna się z telewizją. Przeciwnie - będzie robił pilotowy odcinek komedii dla stacji FX. Projekt jest zatytułowany "Atlanta" i ma pokazywać kulisy sceny muzycznej w Atlancie, gdzie Glover się wychował.

6. "Kontra: Świeża krew" w polskim Cinemax. Nowy sezon serialu "Strike Back" - po polsku "Kontra: Świeża krew" - pojawi się 10 sierpnia w Cinemax. Serial będzie pokazywany w soboty o godz. 22.00 w Cinemax i w HBO GO (gdzie pierwszy odcinek będziecie mogli zobaczyć za darmo).

7. Chris Colfer nie ma nic przeciwko zakończeniu "Glee". Jego zdaniem sześć sezonów to naprawdę dobra liczba. Poza tym aktor twierdzi, że czas kończyć, bo za bardzo nie byłoby już czego pokazywać po 6. sezonie.

8. Josh Cooke w "Hart of Dixie". W 3. sezonie "Hart of Dixie" pojawi się znany z "Dextera" Josh Cooke w roli nowojorczyka, który przyjechał do BlueBell. Zobaczymy go już w premierze nowego sezonu.

9. Obsada "Bones" na zdjęciach na 9. sezon. Możecie je obejrzeć tutaj.

REKLAMA