8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dwóch i pół" (Fot. CBS)

"Dwóch i pół" (Fot. CBS)

Amber Tamblyn córką Charliego w "Dwóch i pół". Nowy serial Stevena Spielberga latem 2014 w CBS. Lea Michele na pierwszym zdjęciu z 5. serii "Glee". Plakat "Boardwalk Empire" na 4. sezon. A oprócz tego "The Mindy Project", "Dexter", "The Blacklist".

1. Amber Tamblyn córką Charliego w "Dwóch i pół". Amber Tamblyn zagra Jenny, córkę Charliego Harpera, która właśnie przeprowadziła się do Los Angeles, by zostać aktorką i spędzić trochę czasu z tym, co zostało z jej rodziny. Zobaczymy ją przynajmniej w pięciu odcinkach 11. sezonu "Dwóch i pół".

2. Glenn Howerton w "The Mindy Project". Znany z "It’s Always Sunny in Philadelphia" Glenn Howerton pojawi się w 2. sezonie "The Mindy Project" w roli prawnika, którego spotka główna bohaterka.

3. Nie wszystkim spodoba się finał "Dextera"? Producentka "Dextera" Sara Colleton powiedziała w rozmowie z TVLine, że twórcy zakończyli serial tak, jak uważali, że będzie właściwie. Ale na pewno będą fani, którzy takie zakończenie, jakie przygotowano, znienawidzą.

4. Plakat "Boardwalk Empire" na nowy sezon. Jak zawsze klimatycznie.

5. Jordana Spiro w pilocie "Tyrant". Do obsady "Tyrant" - serialu, który będzie opowiadać o rodzinie mieszkającej i pracującej na Bliskim Wschodzie - dołączyła Jordana Spiro (ostatnio "The Mob Doctor"). Wcieli się w żonę amerykańskiego dyplomaty, którego zagra Justin Kirk.

6. Nowy serial Stevena Spielberga latem 2014 w CBS. Stacja zamówiła na lato przyszłego roku "Extant" - futurystyczny thriller o astronautce, która po roku spędzonym w kosmosie wraca i stara się odbudować relacje z rodziną. Jej doświadczenia doprowadzą do wydarzeń, które całkowicie zmienią historię ludzkości. Serial dostał zamówienie na 13 odcinków. Będzie emitowany razem z 2. sezonem "Under the Dome".

7. Lea Michele na zdjęciu z 5. sezonu "Glee". Aktorka wrzuciła na Twittera takie oto zdjęcie z podpisem: "Tak dobrze być w domu...".

8. James Spader na nowym plakacie "The Blacklist". Serial debiutuje jesienią w NBC.