8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nowi aktorzy w "The Carrie Diaries", "Hostages" i "Kościach" (możliwe spoilery). Nowa komedia BBC One o nauczycielach. Twórca "Parks and Rec" o tym, kto wypełni pustkę po Chrisie i Ann. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Molly Sims w "The Carrie Diaries". Molly Sims pojawi się w 2. sezonie "The Carrie Diaries" jako nowa miłość Sebastiana, seksowna kobieta o imieniu Vicky. Zobaczymy ją przynajmniej w dwóch odcinkach.

2. Hilarie Burton w "Hostages". Hilarie Burton dostała rolę w "Hostages", nowym serialu CBS z Toni Collette w roli głównej. Burton zagra Samanthę, asystentkę męża głównej bohaterki (Tate Donovan).

3. Greg Rikaart w "Kościach". W 9. sezonie "Kości" pojawi się znany z opery mydlanej "Żar młodości" Greg Rikaart. Booth i Brennan natkną się na graną przez niego postać w odcinku z 23 września, kiedy będą działać pod przykrywką.

4. Kolejny odcinek "The White Queen" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z 10. odcinka "The White Queen".

5. Kto będzie nową przyjaciółką Leslie w "Parks and Rec"? Ann i Chris żegnają się z widzami w 6. sezonie "Parks and Recreation". Co pocznie Leslie bez pięknej Ann? Twórca serialu Mike Schur powiedział, że inni ludzie wypełnią pustkę emocjonalną po tych, którzy odejdą. "To nie będzie tylko jedna osoba" - zdradził. Oznacza to, że będziemy częściej oglądać osoby, które do tej pory pojawiały się w tle, jak Donna. Na pewno nie pojawi się nikt nowy i nie zostanie tak po prostu nową najlepszą przyjaciółką Leslie.

6. Urocza reklama "Brooklyn Nine-Nine". Nowa reklama kolejnego serialu Mike'a Schura jest przeurocza. Zobaczycie ją tutaj.

7. Co się dzieje na planie "New Girl"? Tutaj znajdziecie zdjęcia z 6 sierpnia.

8. Już za tydzień nowa komedia BBC One. 16 sierpnia startuje "Big School", nowa komedia BBC One. Bohaterami będą nauczyciele ze szkoły średniej. W głównych rolach występują David Walliams, Philip Glenister, Catherine Tate, Frances de la Tour, Joanna Scanlan, Steve Speirs i Daniel Rigby.

REKLAMA