"Homeland": Trailer 3. sezonu z nowymi scenami

Stacja Showtime zaprezentowała oficjalny trailer 3. sezonu "Homeland". Jest w nim bardzo dużo nowych scen - i oczywiście spoilery.

Showtime wypuścił świeżutki trailer 3. sezonu "Homeland", w którym nie brak spoilerów i nowych scen. Na początek oglądamy pożegnanie Carrie z Brodym, a potem tempo przyspiesza. Nie ma wielu dialogów, ale i tak jest dość depresyjnie. Wszyscy są przygnębieni: dwójka głównych bohaterów, Saul, rodzina Brody'ego. Carrie znów widzimy w szpitalu, Brody tymczasem ucieka i ogolił głowę na łyso, został też postrzelony. Potem widzimy, jak wdaje się w walkę i szuka pomocy (na Bliskim Wschodzie?).

Widzimy też Carrie i Saula zeznających przed Senatem w związku z atakiem z 12 grudnia, Quinna w akcji, Danę najpierw robiącą sobie nagie zdjęcie, a potem rozkładającą dywanik i modlącą się, dokładnie tak, jak robił to jej ojciec. Nowych scen jest całe mnóstwo, domysły można snuć różne (jeśli coś ciekawego macie, to oczywiście podzielcie się w komentarzach), ale wielkich spoilerów na temat dalszego rozwoju akcji tak naprawdę tu nie ma.

Wcześniej już twórcy serialu zdradzili, że w dwóch pierwszych odcinkach w ogóle nie zobaczymy Brody'ego. To oznacza, że w trailerze są również sceny z dalszych odcinków.

"Homeland" wraca z 3. sezonem 29 września. W tym roku serial będzie emitowany wraz z nowością "Masters of Sex" (której trailer zobaczycie tutaj).

A to utwór, który słyszymy w trailerze "Homeland". The Cinematic Orchestra - "To Build a Home".

REKLAMA