7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Rozdano Teen Choice Awards, Lea Michele zadedykowała swoją nagrodę Cory'emu. Popularność "Gry o tron" wśród piratów ważniejsza od nagrody Emmy według szefa koncernu Time Warner. Zdjęcia z planu 3. sezonu "Person of Interest". A oprócz tego "Supernatural", "The Following", "Wayward Pines", "Sleepy Hollow".

1. Rozdano Teen Choice Awards. Młodzież wybrała ulubione filmy, seriale i wykonawców muzycznych. Wśród nagrodzonych w kategoriach serialowych znalazły się takie produkcje, jak "Pretty Little Liars" (dwie nagrody - najlepszy dramat i najlepszy serial na lato), "Pamiętniki wampirów", "Glee", "NCIS: Los Angeles". Wśród nagrodzonych osób jest m.in. Lea Michele (najlepsza aktorka komediowa), która w emocjonalnym przemówieniu zadedykowała nagrodę Cory'emu Monteithowi i podziękowała fanom za wsparcie. Pełna lista nagrodzonych tutaj.

2. Popularność "Gry o tron" wśród piratów ważniejsza od nagrody Emmy. Tak przynajmniej twierdzi CEO Time Warner, Jeff Bewkes, który powiedział ostatnio: "Nasze doświadczenia wskazują, że razem z tym zjawiskiem [piractwem - MW] zwiększała się penetracja rynku i liczba klientów, którzy płacili. Dzięki temu nie musimy wydawać pieniędzy na reklamy. Nasze produkty bronią się same i to wydaje się dobrze działać". I dodał, że popularność "Gry o tron" wśród piratów jest "lepsza od nagrody Emmy".

3. Fotki z planu "Person of Interest". TVLine opublikował pierwsze zdjęcia z planu 3. sezonu "Person of Interest". Jest tu Paige Turco, która powróci w roli Zoe Morgan. Na kolejnym zdjęciu znajduje się Sarah Shahi.

4. Greta Lee w obsadzie "Wayward Pines". Znana m.in. z "Girls" Greta Lee dostała rolę w "Wayward Pines", nowym serialu FOX-a, zaplanowanym na przyszłe lato. Produkcja, której twórcą jest M. Night Shyamalan ("Szósty zmysł"), oparta będzie na książce "Pines" Blake'a Croucha. Serial ma być thrillerem, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje. Do miasteczka Wayward Pines w Idaho przybywa agent Secret Service Ethan Burke (w tej roli Matt Dillon), po to by odnaleźć dwóch zaginionych agentów federalnych. Ale zamiast odpowiedzi znajduje tylko więcej pytań. Greta Lee zagra Ruby, dziewczynę, która będzie parzyć kawę w jedynej kawiarni w Wayward Pines.

5. Co się dzieje na planie "Supernatural"? Tutaj znajdziecie zdjęcia z planu 9. sezonu "Supernatural".

6. Jeszcze więcej zdjęć promujących "Sleepy Hollow". Tutaj obejrzycie kolejne zdjęcia obsady nowego serialu FOX-a.

7. Sam Underwood w "The Following". Do stałej obsady "The Following" na 2. sezon dołączył Sam Underwood (który obecnie gra w "Dexterze"). Zagra Luke'a, skomplikowanego i niebezpiecznego młodego człowieka, który może, ale nie musi okazać się zwolennikiem Joe Carrolla.

REKLAMA