Louis C.K. i martwy człowiek w rzece [wideo]

Louis C.K. u Lettermana

Louis C.K. u Lettermana

Louis C.K. znalazł martwego faceta (który wcześniej skoczył z mostu) w East River w Nowym Jorku. W programie "Late Show" Davida Lettermana ubrany w garnitur komik (czyżby przygotowania do przejęcia programu?) opowiadał, jak dziwnie się wtedy poczuł.

Louis C.K. jest mistrzem we wprawianiu widzów w zakłopotanie. W programie Davida Lettermana aktor opowiadał, jak kupił sobie łódkę (nie żeby mógł sobie na nią pozwolić) i pływał w obrębie Nowego Jorku. Pewnego razu usłyszał przez radio ostrzeżenie, że w rzece, dokładnie tam, gdzie właśnie się znajdował, pływa ciało. Louis C.K. wyjrzał i - co za przypadek! - właśnie koło niego był "koleś w wodzie".

"Nigdy wcześniej nie widziałem martwego człowieka" - opowiadał komik Lettermanowi, dodając, że było to okropne i dziwne, i czuł się nieco zawstydzony z powodu tego człowieka. A cała reszta to już seria dziwnych żartów ze strony obu panów. Prawie jak w odcinku "Louiego". Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby Louis C.K. wykorzystał tę historię w serialu.

REKLAMA