7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"White Collar" (Fot. USA Network)

"White Collar" (Fot. USA Network)

Nie żyje Lisa Robin Kelly z "Różowych lat 70.". TNT zamawia nowe sezony swoich seriali. "White Collar" wraca w październiku. A oprócz tego "Glee", "Supernatural", "Parks and Recreation".

1. Nie żyje Lisa Robin Kelly z "Różowych lat 70.". Znana z roli starszej siostry Erica Formana w "Różowych latach 70." Lisa Robin Kelly zmarła w wieku 43 lat. Aktorka, która niedawno poszła na odwyk, przegrała walkę z uzależnieniem.

2. TNT zamawia nowe sezony swoich seriali. Stacja TNT zamówiła 5. sezon "Rizzoli and Isles", 3. sezon "Major Crimes" i 3. sezon "Perception". Wszystkie seriale dostały 15-odcinkowe sezony. Wcześniej już TNT zamówił 4. sezon "Falling Skies".

3. Daty premier seriali USA Network. "White Collar" wraca z 5. sezonem 17 października. Tego samego dnia powróci "Covert Affairs" z drugą częścią 4. sezonu.

4. Finn Hudson nie umrze z przedawkowania. Ryan Murphy zdradził, że scenarzyści "Glee" rozważali różne scenariusze śmierci Finna. W końcu postanowiono, że Finn nie umrze z przedawkowania, jak Cory Monteith.

5. Castiel na zdjęciu promującym 9. sezon "Supernatural".

6. Lindsay Lohan w "Eastbound and Down". W finałowym sezonie "Eastbound and Down" pojawi się Lindsay Lohan. Plotki głoszą, że zagra pannę młodą (nie wiadomo, kto się z nią będzie żenił), ale nie jest to na razie potwierdzone.

7. Zdjęcia obsady "Parks and Recreation" na 6. sezon. Tutaj znajdziecie nowe fotki obsady "Parks & Rec".