"How I Met Your Mother": Co z Barneyem i Robin w 7. serii?

Fot. "How I Met Your Mother"

Fot. "How I Met Your Mother"

Wrócą do siebie czy jednak Barney wybierze kogoś innego? Serwis TV Line rozmawiał z Cobie Smulders i Neilem Patrickiem Harrisem na temat przyszłości Barneya i Robin.

Co wydarzy się w trójkącie Robin - Barney - Nora w 7. sezonie "How I Met Your Mother"? TV Line przepytało na ten temat Cobie Smulders i Neila Patricka Harrisa. Okazuje się, że będzie jak w sezonie 4., kiedy to Barney szalał za Robin i nie wiedział, co z tym zrobić - tylko na odwrót.

Odtwórczyni roli Robin zdradziła, że grana przez nią postać jest teraz w depresji, po tym jak zdała sobie sprawę ze swoich uczuć do Barneya. Będzie się zastanawiała, jak - i czy w ogóle - mu je wyznać, zwłaszcza że on akurat jest szczęśliwy w związku z Norą. Ten problem będzie ją zajmować przez jakiś czas. Dodatkowym problemem ma być fakt, że przecież Robin cały czas musi pracować z Norą. Nie będzie jej łatwo, więc zobaczymy parę konfliktów.

Co z Barneyem? Neil Patrick Harris twierdzi, że on naprawdę lubi Norę. Chodzi w tym wszystkim jednak nie tyle o nią, co o odpowiedni czas. On po prostu wreszcie jest emocjonalnie gotowy do zakochania się w kimś i stworzenia poważniejszego związku. Mimo to po części pozostanie sobą (cokolwiek by to nie znaczyło).

Czy w końcu Robin i Barney będą razem? Neil Patrick Harris uważa, że oni do siebie pasują, ale raczej prędko nie skończą razem. To wszystko oznacza, że zapewne nieprędko poznamy odpowiedź na pytanie, kogo poślubi Barney pod koniec 7. sezonu.

"How I Met Your Mother" wraca na antenę CBS 19 września.