9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

Spoilery na temat finałowej serii "How I Met Your Mother". Demi Lovato w "Glee". Madeleine Stowe i Justin Hartley na zdjęciu z "Revenge". A oprócz tego "Breaking Bad", "The Crazy Ones", "Castle", "Pamiętniki wampirów".

1. Nie żyje Lee Thompson Young. Zmarł znany m.in. z "Rizzoli and Isles" Lee Thompson Young. Aktor miał 29 lat. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

2. Kogo poznamy w finałowej serii "How I Met Your Mother"? TV Guide donosi, że w 9. serii "HIMYM" poznamy mamę Robin, a także jej nową macochę, która będzie bardzo chciała śpiewać na weselu. Dowiemy się też, czemu Robin nigdy nie mówi o swojej matce.

3. Demi Lovato w "Glee". Piosenkarka i jurorka "X Factora" Demi Lovato jest bliska podpisania kontraktu na występy w "Glee". Zagra Dani, artystkę, która jest nowojorską znajomą Rachel i Santany. Po raz pierwszy zobaczymy ją w październiku i zostanie przynajmniej na sześć odcinków.

4. Dwa zdjęcia z kolejnego odcinka "Breaking Bad". Tutaj zobaczycie dwie foty z odcinka 5x11 ("Confessions").

5. Madeleine Stowe i Justin Hartley na zdjęciu z "Revenge". TV Guide opublikował zdjęcie z 3. sezonu "Revenge", na którym są Madeleine Stowe i Justin Hartley. Jeśli chcecie wiedzieć, kogo zagra Justin, i jesteście zainteresowani większymi spoilerami, zajrzyjcie tutaj.

6. Tytuł premiery 6. sezonu "Castle". Odcinek 6x01 będzie nosił tytuł "Valkyrie".

7. Nowe zdjęcia obsady "Pamiętników wampirów". OK, nie do końca nowe - to zdjęcia z poprzedniego sezonu, które prawdopodobnie pojawiły się z okazji wydania DVD. Znajdziecie je tutaj.

8. Sophie Turner z "Gry o tron" zaadoptowała wilkora. Aktorka, która gra Sansę Stark, zaadoptowała swojego serialowego wilkora. Ich wspólne zdjęcia zobaczycie tutaj.

9. Nowy plakat "The Crazy Ones". A na nim obsada nowej komedii CBS.

REKLAMA