8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Community" (Fot. NBC)

"Community" (Fot. NBC)

Jonathan Banks dołącza do obsady "Community". BBC nie zamówi 2. sezonu "The White Queen". Komedie TBS z zamówieniem na nowe sezony. Marg Helgenberger znów w "CSI". A oprócz tego "The Mindy Project", "Skandal", "The Following".

1. Zmarł Elmore Leonard. W wieku 87 lat zmarł pisarz Elmore Leonard. Na podstawie jego książek powstał serial "Justified".

2. Jonathan Banks w "Community". Znany z roli Mike'a w "Breaking Bad" Jonathan Banks dołączył do obsady "Community". Zagra w aż 11 odcinków 5. sezonu. Po raz pierwszy zobaczymy go w odcinku 5x02. Zagra Pata Nicholsa, profesora kryminologii, który w przeszłości miał związki z wojskiem i policją. Po raz pierwszy go zobaczymy, kiedy Annie zapisze się na jego zajęcia. Do "Community" powróci też Rob Corddry jako Alan Connor, kolega prawnik Jeffa. Ostatnio widzieliśmy go w finale 3. sezonu.

3. To już koniec "The White Queen". BBC nie będzie zamawiać 2. sezonu "The White Queen". Stacja twierdzi, że od początku planowano jeden sezon. Prawdopodobnie jednak winna jest słaba oglądalność (która spadła z 6,7 mln do 3,5 mln), a także nie najlepsze recenzje krytyków. Serial krytykowano z powodu licznych nieścisłości historycznych, ale nie tylko. Na razie nie wiadomo, co na to stacja Starz, która współtworzyła "The White Queen".

4. Z "90210" do "The Following". Do stałej obsady "The Following" dołączy w 2. sezonie znana z "90210" Jessica Stroup. Zagra Max, siostrzenicę Ryana Hardy'ego (Kevin Bacon), która pracuje w nowojorskiej policji. Ona i wujek nie utrzymywali kontaktu, ale teraz ona stanie się dla niego ważnym sojusznikiem.

5. Seriale TBS z zamówieniem na kolejne sezony. Stacja TBS zamówiła nowe sezony komedii "Men at Work" i "Sullivan and Son", a także "Deal With It". "Men at Work" wróci z 10-odcinkowym 3. sezonem na początku 2014 roku. 3. sezon "Sullivan and Son" będzie składał się z 13 odcinków, a zobaczymy go latem 2014 roku. 2. sezon "Deal with It" będzie liczył 10 odcinków.

6. Marg Helgenberger znów w "CSI". W najbliższym sezonie "CSI" będzie obchodziło kolejny jubileusz - 300. odcinek. Z tej okazji przygotowano kilka niespodzianek, w tym powrót Marg Helgenberger, która opuściła serial w 12. sezonie.

7. Timothy Olyphant w "The Mindy Project". Raylan z "Justified" wpadnie na chwilę do "The Mindy Project", by zawrócić w głowie tytułowej Mindy. Olyphant wcieli się w zawodowego deskorolkarza po 40-tce, który prawie wpadnie na Mindy na ulicy w Nowym Jorku.

8. Kerry Washington na nowym plakacie "Skandalu". Pojawił się plakat promujący 3. sezon "Skandalu" z Kerry Washington w roli głównej.

REKLAMA