7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

Shaun Sipos nowym przyjacielem Eleny w "Pamiętnikach wampirów". Tatiana Maslany nową miłością (spoiler!) w "Parks and Recreation". Rashida Jones robi serial dla CW. A oprócz tego "Suburgatory", "The Millers", "Witches of East End".

1. Geoff Pierson w "Suburgatory". Geoff Pierson pojawi się w 3. sezonie "Suburgatory" jako ojciec George'a. Panowie nie są w najlepszych stosunkach.

2. Tatiana Maslany w "Parks and Recreation". Tatiana Maslany pojawi się w "Parks and Recreation" w roli nowej miłości Toma.

3. Shaun Sipos w "Pamiętnikach wampirów". Shaun Sipos zagra w 5. sezonie "Pamiętników wampirów" Aarona, nowego najlepszego przyjaciela Eleny z college'u, uciekającego przed swoją trudną przeszłością. E! Online, które podało newsa, sugeruje, że ta dwójka nie tylko będzie rozmawiać i rozpamiętywać rodzinne tragedie, ale też zakocha się w sobie.

4. Eliza Coupe w "The Millers". Znana z "Happy Endings" Eliza Coupe dostała rolę powracającą w nowej komedii "The Millers". Zagra byłą żonę Nate'a (Will Arnett).

5. Paul Wesley na nowym zdjęciu z "Pamiętników wampirów". Pojawiło się nowe zdjęcie zza kulis 5. sezonu "Pamiętników wampirów", a na nim Paul Wesley, czyli serialowy Stefan.

6. Rashida Jones robi serial dla CW. Rashida Jones i jej siostra Kidada Jones zrobią razem komediodramat "Ladyballs" dla stacji CW. Serial opowiadać będzie historię dwóch przyjaciółek mieszkających w Nowym Jorku, które straciły ze sobą kontakt i ponownie się odnalazły, po tym jak okazało się, że umawiają się z tym samym facetem. Razem zakładają interes, polegający na pomaganiu kobietom, które chcą zemścić się na facetach.

7. Plakat promujący "Witches of East End". W EW pojawił się plakat promocyjny serialu "Witches of East End", który zadebiutuje w październiku na antenie Lifetime.