8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" (Fot. Showtime)

"Homeland" (Fot. Showtime)

Coming out gwiazdy "Prison Break" i reakcje jego kolegów aktorów. Navid Negahban w roli łotra w "Arrow". Plakaty promocyjne 3. sezonu "Homeland". A oprócz tego "Hart of Dixie", "The Good Wife", "The Bridge", "Parks and Recreation".

1. Robert Buckley w "Hart of Dixie". Robert Buckley pojawi się gościnnie w 3. sezonie "Hart of Dixie". Zagra Petera, zwykłego, miłego faceta, który spotyka Lemon, przejeżdżając przez BlueBell.

2. Coming out gwiazdy "Prison Break". Wentworth Miller przyznał, że jest gejem, w ramach protestu przeciwko antygejowskiemu prawu w Rosji. Mnóstwo celebrytów go wsparło swoimi tweetami, tutaj możecie je przeczytać.

3. Navid Negahban w "Arrow". Znany z roli Abu Nazira w "Homeland" Navid Negahban pojawi się w 2. sezonie "Arrow" jako Al-Owal. Postać będzie czarnym charakterem powiązanym z Ligą Zabójców. Po raz pierwszy pojawi się w odcinku 2x05, możliwe, że niedługo później poznamy Ra's al Ghula, przywódcę Ligi Zabójców.

4. Fani "The Good Wife" przeżyją szok? Graham Phillips, który gra Zacha, syna Alicii w "The Good Wife", napisał na Twitterze, że odcinek 5x05 będzie dla fanów równie szokujący, co Krwawe Gody w "Grze o tron". Nie chodzi jednak o to, że ktoś umrze albo wydarzy się coś złego. Ma to być szok zupełnie innego rodzaju.

5. Melissa George spodziewa się pierwszego dziecka. Melissa George (ostatnio "Hunted", w przyszłym sezonie "The Good Wife") ogłosiła na Twitterze, że jest w ciąży.

6. Amy Poehler i Aubrey Plaza urocze na czerwonym dywanie. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia obu aktorek, grających na co dzień w "Parks and Recreation", z premiery "Afternoon Delight".

7. Kolejny odcinek "The Bridge" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "The Beetle" (1x09).

8. Plakat i banery promujące 3. sezon "Homeland". A na wszystkich hasło sugerujące, że Carrie będzie zmuszona wybrać, czy jest po stronie Brody'ego czy Saula. Serial wraca 29 września. Więcej różnych banerów znajdziecie tutaj.