6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"True Blood" (Fot. HBO)

"True Blood" (Fot. HBO)

Dyskusje na temat końca "True Blood". Nowa miłość Sama z "Glee". Piątka nowych osób w "Saturday Night Live". A oprócz tego "Dexter", "Homeland", "Us & Them".

1. Czy "True Blood" zakończy się po 7. sezonie? Oglądalność "True Blood" mocno spadła w 6. sezonie, krytycy też nie mieli nic dobrego do powiedzenia, nic więc dziwnego, że zaczyna się mówić o zakończeniu serialu. Showrunner serialu Brian Buckner powiedział TVLine, że dyskusja na ten temat trwa, ale na razie nie wiadomo, jaka będzie decyzja. Pierwsze decyzje dotyczące 7. sezonu już są podejmowane: Amelia Rose Blaire (serialowa Willa) została awansowana do stałej obsady.

2. Phoebe Strole w "Glee". Phoebe Strole pojawi się w 5. sezonie "Glee" w roli Penny Owen, nowej dziewczyny Sama, która właśnie zaczyna naukę w college'u i bardzo chce być pielęgniarką.

3. Nowe twarze w "Saturday Night Live". Do ekipy "SNL" dołączyło pięć osób: Beck Bennett, Kyle Mooney, Noel Wells, Mike O'Brien i John Milhiser. Więcej o wszystkich poczytacie tutaj (pod linkiem są też klipy z ich dotychczasowymi występami). Zobaczcie koniecznie Noel Wells jako Zooey Deschanel.

4. Michael Ian Black w stałej obsadzie "Us & Them". Michael Ian Black będzie w stałej obsadzie nowej komedii FOX-a, "Us & Them". Alexis Bledel i Jason Ritter grają w niej Stacey i Gavina, parę bardzo różnych osób, decydujących się na związek na odległość. Michael Ian Black wcieli się w postać wujka Stacey.

5. Kolejny odcinek "Dextera" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 8x11 ("Monkey In a Box").

6. Jeszcze jedno zdjęcie promujące "Homeland". A na nim Claire Danes - serialowa Carrie Mathison.

REKLAMA