8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doktor Who" (Fot. BBC)

"Doktor Who" (Fot. BBC)

"Happily Divorced" skasowane. Niespodzianka dla fanów "Doktora Who". Sophia Bush w "Chicago PD", Jim Beaver w "Revolution", Matt Lucas w "Super Fun Night". A oprócz tego "Glee", "Hell on Wheels", "How I Met Your Mother".

1. "Happily Divorced" skasowane. Po dwóch sezonach stacja TV Land skasowała sitcom Fran Drescher, "Happily Divorced".

2. Zdjęcie, które kręci fanów "Doktora Who". Niewiele na nim widać (poza tym, że znajdują się na nim razem Matt Smith, David Tennant i John Hurt), ale dobrze, że jest.

3. Sophia Bush w "Chicago PD". Do obsady spin-offa "Chicago Fire" dołączyła Sophia Bush, która będzie grać członkinię zespołu śledczych z zaskakującą przeszłością. W serialu pojawi się także Patrick Flueger w roli młodzieńca, który prosto z akademii trafi do jednostki działającej pod przykrywką.

4. Jim Beaver w "Revolution". W 2. sezonie "Revolution" pojawi się znany z "Supernatural" Jim Beaver. Zagra Johna Franklina Fry'a, twardego i inteligentnego strażnika Teksasu, który będzie sojusznikiem Milesa. Zobaczymy go w połowie października w odcinku "One Riot, One Ranger".

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Hell on Wheels". Tutaj znajdziecie dwa zdjęcia z odcinka 3x05 ("Searchers").

6. Matt Lucas w "Super Fun Night". Matt Lucas i Rebel Wilson grali rodzeństwo w "Druhnach", teraz pojawią się razem na ekranie w nowej komedii "Super Fun Night". Matt Lucas zagra Derricka, dawnego kolegę Kimmie (Wilson) z pracy, który wciąż pracuje w jej dawnym departamencie. Czasem jeszcze zdarza im się wpadać na siebie w windzie.

7. Finałowy sezon "How I Met Your Mother" jesienią w Polsce. 27 października o godz. 22:00 - czyli miesiąc po premierze w USA - rusza w polskim Comedy Central 9. sezon "HIMYM".

8. Lea Michele na planie "Glee". A dokładniej - odcinka poświęconego Finnowi.