8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" (Fot. FOX)

"Vicious" z 2. sezonem. Tytuł odcinka "Glee" o Finnie. Rockmond Dunbar w "Mentaliście". A oprócz tego "Castle", "Grimm", "The League", "Us & Them", "Pamiętniki wampirów".

1. Znamy tytuł odcinka "Glee" o Finnie. Odcinek 5x03, poświęcony Finnowi Hudsonowi, będzie nosił tytuł "The Quarterback".

2. "Vicious" z 2. sezonem. Komedia "Vicious" brytyjskiej stacji ITV dostała zamówienie na 2. sezon.

3. Rockmond Dunbar w "Mentaliście". W 6. sezonie "Mentalisty" zobaczymy znanego z "Prison Break" Rockmonda Dunbara w roli Dennisa Abbotta, agenta FBI, który nie lubi głupot i na którym nie robi wrażenia urok Patricka Jane'a. Aktor najpierw pojawi się w trzech odcinkach, ale ma dużą szansę awansować do stałej obsady (co jest związane z planowanymi odejściami z "Mentalisty").

4. Candice Accola pozuje do zdjęcia. Wciąż nie opublikowano rezultatów sesji zdjęciowej na 5. sezon "Pamiętników wampirów" - ale jest kolejna fotka zza kulis. A na niej Candice Accola jako Caroline.

5. Joshua Gomez w "Castle". Znany z "Chucka" Joshua Gomez pojawi się w "Castle". Zagra podejrzanego o morderstwo, który będzie twierdził, że podróżuje w czasie. Zobaczymy go w odcinku 6x05.

6. Alexis Denisof w "Grimmie". Alexis Denisof zagra w 3. sezonie "Grimna" Viktora Alberta Wilhelma George'a Beckendorfa, który jest kuzynem Renarda.

7. Aasif Mandvi w "Us & Them". Rozrasta się obsada komedii "Us & Them" - właśnie dołączył do niej Aasif Mandvi, który zagra byłego faceta przyjaciółki Stacey (Alexis Bledel).

8. Plakat na 5. sezon "The League". Komedia wraca 4 września.