8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dexter" (Fot. Showtime)

"Dexter" (Fot. Showtime)

Joshua Jackson w pilocie "The Affair". Pierwsze zdjęcia z finału "Dextera". SyFy zamawia pilot "12 Monkeys". A oprócz tego "How I Met Your Mother", "Parenthood", "The Originals", "Nashville".

1. Joshua Jackson w "The Affair". Joshua Jackson dostał rolę w pilocie stacji Showtime - "The Affair" - opowiadającym o skutkach romansu dwojga ludzi, którzy mają małżonków. Jackson zagra Cole'a, kowboja żyjącego na rodzinnym ranczu na Long Island i męża Allison (Ruth Wilson), kobiety, która nie mogąc pozbierać się po tragedii zaczęła romans z żonatym facetem (Dominic West).

2. Kilka zdjęć z finału "Dextera". Tutaj znajdziecie zdjęcia z finału "Dextera", czyli odcinka "Remember the Monsters?". Uwaga na spoilery.

3. SyFy zamawia pilot "12 Monkeys". Film "12 małp" z 1995 roku doczeka się swojej serialowej wersji. Pilot "12 Monkeys" właśnie został zamówiony przez SyFy. Akcja serialu dziać się będzie w postapokaliptycznej przyszłości. Główny bohater zostanie wysłany w przeszłość (do naszych czasów), aby odkryć źródło zarazy, która zabiła ludzi i powstrzymać ją.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Breaking Bad". Tutaj możecie zobaczyć dwa zdjęcia z odcinka "Rabid Dog" (5x12).

5. Za kulisami 2. sezonu "Nashville".

6. Obsada "Parenthood" na nowych zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia obsady "Parenthood" na 5. sezon.

7. Odcinki "HIMYM", które warto obejrzeć w ramach przypomnienia. Jeśli przed finałowym sezonem "How I Met Your Mother" odnosicie wrażenie, że nie wszystko pamiętacie, zajrzyjcie do TVLine. Serwis przygotował listę 13 odcinków ze wszystkich sezonów, w których znajdują się różne sugestie dotyczące Matki.

8. Plakaty nowych seriali CW. Wypuszczono plakaty promocyjne trzech jesiennych nowości CW: "The Tomorrow People", "Reign" i "The Originals".

REKLAMA