10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Data powrotu "American Horror Story". Starzy bohaterowie "Glee" w odcinku poświęconym Finnowi. Zmiany w obsadzie na plakacie promującym "Arrow". A oprócz tego "Arrested Development", "Psych", "Suits", "Elementary", "How I Met Your Mother".

1. Kiedy wraca "American Horror Story"? Oficjalnie podano, że "American Horror Story: Coven" będzie mieć premierę 9 października.

2. Demi Lovato nową dziewczyną Santany. Naya Rivera potwierdziła, że Demi Lovato zagra nową miłość Santany w "Glee". Zobaczymy ją w 2. odcinku nowego sezonu. Z kolei w odcinku 5x03, poświęconym Finnowi, pojawią się niemal wszyscy dawni bohaterowie serialu. Tutaj znajdziecie ich listę - wynika z niej, że tylko Dianna Agron i Heather Morris nie pojawią się na ekranie w ogóle. Z przecieków wynika też, że Lea Michele będzie nieobecna przez większość odcinka, zobaczymy ją dopiero na końcu. Na pewno zaśpiewa, ale na razie nie wiadomo jaki utwór.

3. Będzie film "Arrested Development". Mitch Hurwitz po raz kolejny potwierdził, tym razem w rozmowie z "Rolling Stone", że możemy spodziewać się filmu z bohaterami "AD". Hurwitz już pracuje nad scenariuszem. Co więcej na tym jego plany się nie kończą - po filmie chce zrobić kolejny sezon serialu.

4. Plakat "Arrow" pokazuje, jak zmienił się serial. Plakat promujący 2. sezon "Arrow" wygląda zupełnie inaczej niż ten sprzed roku. Znalazło się na nim miejsce dla Slade'a Wilsona (Manu Bennett), który stoi obok Laurel, a w centralnym miejscu są Felicity i Diggle.

5. Sutton Foster w finale sezonu "Psych". Znana z "Bunheads" Sutton Foster pojawi się w finałowym odcinku 8. sezonu "Psych", zatytułowanym "A Nightmare on State Street". Aktorka zagra nauczycielkę z gimnazjum.

6. Tina Fey i Amy Poehler znów poprowadzą Złote Globy? Tina Fey i Amy Poehler zostały poproszone o poprowadzenie kolejnych Złotych Globów. I nic dziwnego - w tym roku dopisała oglądalność, a i krytycy byli zachwyceni. Na razie nie wiadomo, jaka będzie decyzja obu aktorek.

7. Plakaty promocyjne "Eastbound and Down". Pojawiły się trzy plakaty promujące 4. sezon "Eastbound and Down". Pozostałe dwa zobaczycie tutaj.

8. Powrót "Elementary" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 2x01 ("Step Nine"), w którym Sherlock i Watson jadą do Londynu.

9. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Suits". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x08 ("Endgame").

10. Na planie "How I Met Your Mother". Więcej zdjęć znajdziecie na instagramowym profilu Neila Patricka Harrisa.

REKLAMA