"HIMYM": Nowe zdjęcia i spoilery z 9. sezonu

Zdjęcia: EW

Zdjęcia: EW

Przed nami finałowy sezon "How I Met Your Mother", w którym wreszcie Ted spotka kobietę swojego życia. Zobaczcie nowe foty promocyjne obsady, przeczytajcie, co się wydarzy. Uwaga na spoilery.

Już zdążyliśmy zapomnieć, że 8. sezon "How I Met Your Mother" nas nie zachwycił, i z niecierpliwością czekamy na finałowy weekend weselny. TV Guide ma dla nas nowe spoilery na temat długiego i obfitego w wydarzenia weekendu, podczas którego Ted wreszcie pozna matkę swoich dzieci. Jak będzie miała na imię? Tego na razie twórcy serialu nie zdradzają, możemy więc dalej ją nazywać Matką. Ale Carter Bays obiecuje, że poznamy jej imię w trakcie sezonu.

Ted i Matka spotkają się na peronie w Farhampton po weselu. Kiedy to się wydarzy? Tego twórcy nie mówią, Bays jednak obiecuje, że zobaczymy znacznie więcej niż tylko ich spotkanie (co oznacza, że spotkanie będzie miało miejsce przed końcem sezonu). Marshall, Lily, Barney i Robin poznają Matkę przed Tedem - każde z nich w innych okolicznościach. I choć na początku nie będzie tu wzajemnej sympatii, na koniec ona zyska ich akceptację. "W końcu wszyscy będą kochać tę kobietę, bo jej się nie da nie kochać" - wyjaśnia Bays. Na pewno zobaczymy też ostatnie osiem lat z perspektywy Matki.

Kiedy Ted w końcu da sobie spokój z Robin? W 3. odcinku sezonu, "The Broken Code", on i Robin zaczną rozmawiać o tym, jak ostatnio trzymali się za ręce w deszczu. Robin nie kocha Teda, to wiadomo na pewno, dała się tylko ponieść emocjom. Można więc spodziewać się, że cała sytuacja zostanie wyjaśniona i w końcu Ted pozwoli Robin odejść.

W finałowym sezonie poznamy mamę Scherbatsky, a także macochę Robin, która uprze się, żeby śpiewać na weselu. Cobie Smulders chce zobaczyć w tej roli Annette Bening - i miejmy nadzieję, że nie jest to niemożliwe.

Oprócz spoilerów są nowe foty promocyjne z magazynu "Entertainment Weekly", a także krótki wywiad z Neilem Patrickiem Harrisem i Cobie Smulders.