7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Luther" (Fot. BBC)

"Luther" (Fot. BBC)

Film o Lutherze prequelem serialu. Lisa Kudrow w "Skandalu". Michael Phelps w "Suits". John Noble znów w "The Good Wife". A oprócz tego "Gra o tron", "Masters of Sex", "The Big Bang Theory".

1. Lisa Kudrow w "Skandalu". Lisa Kudrow dostała rolę powracającą w 3. sezonie "Skandalu". Szczegóły roli nie są znane, Deadline podaje tylko, że znana z "Przyjaciół" aktorka zagra panią polityk.

2. Film o Lutherze będzie prequelem serialu. To w zasadzie wiadomo nie od dziś, ale jest oficjalne potwierdzenie od Neila Crossa: film o Johnie Lutherze będzie prequelem serialu. Zobaczymy w nim głównego bohatera jeszcze jako męża Zoe. Alice Morgan w filmie nie zobaczymy, ale jest możliwe, że ta postać otrzyma swój spin-off.

3. Michiel Huisman w "Grze o tron". Znany z "Treme" Michiel Huisman pojawi się w 4. sezonie "Gry o tron". Newsa przypadkiem ujawnił jego trener, który zamieścił na Instagramie zdjęcie ćwiczącego aktora i napisał, że jest dumny z tego, jak Huisman przygotowuje się do roli w "GoT". Ponieważ informacja jest nieoficjalna, szczegółów roli nie znamy.

4. Michael Phelps w "Suits". Michael Phelps pojawi się w drugiej połowie 3. sezonu "Suits". Phelps zagra samego siebie - i oczywiście zostanie klientem, ale nie Harveya, tylko... spoiler pod linkiem.

5. Plakat promujący "Masters of Sex". Serial startuje 29 września.

6. John Noble znów w "The Good Wife". John Noble powróci "The Good Wife" w pierwszej połowie 5. sezonu. Na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądał jego powrót.

7. Zdjęcia z powrotu "The Big Bang Theory". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka "The Hofstadter Insufficiency" (7x01).