9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Longmire" ma pewny 3. sezon, "The Glades" może zostać skasowane. Anna Camp pojawi się w "How I Met Your Mother". Twórca "Veroniki Mars" przerabia na serial "Les Miserables". A oprócz tego "Pamiętniki wampirów", "Masters of Sex", "2 Broke Girls", "Mentalista", "Ravenswood".

1. "Longmire" ma pewny 3. sezon. Producent wykonawczy "Longmire" John Coveny napisał na Twitterze, że dzięki 5 mln fanów 3. sezon "Longmire" już jest pewny. Michael Ausiello twierdzi co prawda, że jeszcze nie ma umowy, a stacja A&E nie chce potwierdzić zamówienia - ale wydaje się, że nie ma innej opcji jak zamówienie kolejnego sezonu "Longmire".

2. A co z "The Glades"? Deadline pisze, że "The Glades" ma niewielkie szanse na kolejny sezon. Problemem jest oglądalność, spadająca z sezonu na sezon.

3. Anna Camp w "How I Met Your Mother". Anna Camp zastąpi Ellie Kemper w roli atrakcyjnej dziewczyny, która pojawi się na weselu i, jak się okaże, jej pojawienie się nie będzie oznaczać niczego dobrego. Jest już też informacja prasowa i nowe zdjęcie z odcinka "Coming Back" (9x02). Zobaczymy w nim znów Jamesa, brata Barneya.

4. Rick Cosnett w "Pamiętnikach wampirów". Rick Cosnett pojawi się w "Pamiętnikach wampirów" jako dr Wes Maxfield, który będzie uczył biologii w college'u, gdzie pójdą Caroline i Elena. Maxfield nie polubi obu dziewczyn, wręcz przeciwnie - szybko staną się oni wrogami. Dziewczyny zaczną myśleć, że profesor ukrywa jakiś ciemny i niebezpieczny sekret.

5. "Les Miserables" będzie serialem? Rob Thomas, twórca "Veroniki Mars", robi serial, oparty na "Nędznikach" Victora Hugo. Historia zostanie uwspółcześniona: serial opowiadać będzie o błyskotliwym prawniku, który kiedyś został niesłusznie skazany. Teraz pomaga niewinnym klientom.

6. Zdjęcia z pilota "Masters of Sex". Pojawiły się zdjęcia z pilota "Masters of Sex" - i trzeba przyznać, że serial prezentuje się świetnie.

7. Powrót "2 Broke Girls" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x01 - "And the Soft Opening".

8. Zdjęcia z powrotu "Mentalisty". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 6x01 - "The Desert Rose".

9. Zdjęcie obsady "Ravenswood". Spin-off "Pretty Little Liars" startuje 22 października.

REKLAMA