8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" (Fot. FOX)

Kolejne szczegóły na temat odcinka "Glee" o Finnie. Zeljko Ivanek z "Revolution". Komiks "Haven" wydany wraz z 3. sezonem serialu na DVD. A oprócz tego "Hostages", "Pamiętniki wampirów", "It's Always Sunny in Philadelphia".

1. Niezwykle emocjonalny odcinek "Glee" o Finnie. Kevin McHale powiedział w TVLine, że odcinek o Finnie będzie niezwykle emocjonalny i że nakręcenie go było bardzo trudne dla wszystkich. Aktor przyznał, że nie ma jednego dobrego sposobu na zrobienie takiego odcinka, ale kiedy po raz pierwszy czytał scenariusz, był zachwycony. Zdaniem McHale'a w odcinku jest mnóstwo mocnych, dobrze napisanych scen, jest też jedna szczególnie wzruszająca sekwencja. Kiedy ją zobaczymy, będziemy od razu wiedzieć, że to o nią chodzi. Aktor zdradził, że reakcje bohaterów serialu na śmierć Finna będą zróżnicowane i zaskakujące. Podkreślił, że dla niektórych członków obsady było to dziwne - grać coś, czego w prawdziwym życiu w ogóle nie odczuwają (na przykład niektórzy nie odczują bardzo straty Finna, a w prawdziwym życiu w żałobie po Corym są wszyscy). Odcinek jest zaplanowany na 10 października.

2. Fotki obsady "Rasing Hope". Zdjęcia obsady "Raising Hope" na 4. sezon możecie zobaczyć tutaj.

3. Zeljko Ivanek z "Revolution". Zeljko Ivanek pojawi się w 2. sezonie "Revolution" w roli dr. Calvina Horna, skrupulatnego i ciekawskiego naukowca.

4. Obsada "It's Always Sunny in Philadelphia" na zdjęciach. Pozostałe fotki tutaj.

5. Komiks "Haven". W TVLine możecie zobaczyć fragmenty komiksu związanego z serialem "Haven", który ukazał się wraz z wydaniem 3. sezonu na DVD.

6. Zdjęcia z pilota "Hostages". Tutaj znajdziecie pełną serię zdjęć z pilota nowego serialu CBS, "Hostages".

7. Pilot "Sleepy Hollow" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć serię zdjęć z pilota "Sleepy Hollow" stacji FOX.

8. Ian Somerhalder na zdjęciu promującym "Pamiętniki wampirów".

REKLAMA